( 2 : 4 )
Wiosna 2020 - 3. Liga 6x6
  • niedziela, 12 lipiec 2020
  • 09:00

150' Remigiusz Cichocki Prosektorium
138' Remigiusz Cichocki Prosektorium
105' Maciej Balczyński Prosektorium
102' Marcin Żuk Prosektorium
144' Paweł Popow Teraz Kolska
136' Paweł Popow Teraz Kolska
133' Paweł Popow Teraz Kolska
132' Paweł Chrabonszcz Teraz Kolska
131' Piotr Błażejczyk Teraz Kolska
127' Przemysław Ziomkowski Teraz Kolska
125' Paweł Trzepizur Teraz Kolska
124' Paweł Chrabonszcz Teraz Kolska
117' Paweł Chrabonszcz Teraz Kolska
104' Paweł Trzepizur Teraz Kolska
102' Maciej Balczyński Prosektorium
144' Marcin Siniarski Teraz Kolska
132' Piotr Błażejczyk Teraz Kolska
124' Paweł Popow Teraz Kolska
117' Paweł Popow Teraz Kolska
117' Paweł Trzepizur Teraz Kolska
104' Szymon Kulczykowski Teraz Kolska
1Paweł Trzepizur Teraz Kolska
1Paweł Popow Teraz Kolska

Pierwszym tego dnia spotkaniem była rywalizacja Prosektorium z Teraz Kolską. Wynik meczu już w drugiej minucie otworzył Marcin Żuk. Na odpowiedź rywali nie musieliśmy długo czekać bo już dwie minuty później mieliśmy wyrównanie dzięki trafieniu Pawła Trzepizura. Chwilę potem Prosektorium ponownie wyszło na prowadzenie po fantastycznej bramce Macieja Balczyńskiego z rzutu wolnego. Przez kolejne dziesięć minut obrońcy spisywali się zdecydowanie lepiej niż napastnicy przez co nie zobaczyliśmy żadnej bramki aż do siedemnastej minuty spotkania, kiedy to do głosu doszedł niezawodny duet Chrabonszcz-Popow, dzięki któremu na tablicy wyników pojawił się remis 2-2. Do końca tej części spotkania padły jeszcze dwa gole dla Kolskiej, obydwa trafienia zaliczył Trzepizur. Po zmianie stron do ataku ponownie ruszyła Kolska, która w przeciągu jedenastu minut zdobyła pięć bramek. Prosektorium przebudziło się dopiero w trzydziestej dziewiątej minucie, kiedy to Remigiusz Cichocki zaliczył trafienie po błędzie rywali. W czterdziestej czwartej minucie po bramce Pawła Popowa, Kolska mocno się rozluźniła przez co ostatnie słowo należało do nominalnych gospodarzy, którzy za sprawą swoje kapitana Remigiusza Cichockiego ustalili wynik spotkania na 10:4 dla Teraz Kolskiej. Końcowy rezultat pozwolił gościom na utrzymanie trzeciego miejsca w tabeli Trzeciej Ligi Szóstek.