( 2 : 2 )
Jesień 2019 Czwarta Liga

138' Artur Igras Old Legion
125' Michał Perekitko Old Legion
118' Artur Igras Old Legion
1Artur Igras Old Legion

Już pierwsze starcie tego weekendu Czwartej Ligi Siódemek awizowane było jako absolutny hit piątej kolejki i bardzo słusznie bo jakby nie było w szranki stanęli lider i wicelider, a dokładnie Old Legion podejmował Harataczy. Obie ekipy legitymowały się identycznym dorobkiem dziewięciu punktów w czterech meczach, z tym że zdecydowanie więcej goli w tym sezonie zdobyli gospodarze. Spodziewaliśmy się zaciętej rywalizacji i tak też było, z tym że bynajmniej w pierwszej połowie na tle zaspanych jeszcze „Legionistów” lepsze wrażenie sprawiali gracze w białych trykotach i to oni w dziesiątej minucie za sprawą Maksyma Frantisova objęli prowadzenie. Mało tego siedem minut potem Michał Durski podwyższył na 2:0. Nie minęła jednak minuta, a Artur Igras zdobył gola kontaktowego. Legion wziął się do roboty, spychając rywala do defensywy, co niemal równo z gwizdkiem kończącym pierwszą połowę przyniosło im gola autorstwa Michała Perekitki na 2:2. Do przerwy zatem mieliśmy remis. Po zmianie stron mecz rozkręcił nam się na dobre. Już cztery minuty po wznowieniu gry Andrzej Załucki trafił do siatki gospodarzy i Haratacze znów prowadzili, tym razem 3:2. Gospodarze rzucili się do ataku i konsekwentnie, choć momentami nieporadnie napierali bramkę rywala, aż w końcu w trzydziestej ósmej minucie do remisu doprowadził najlepszy na placu – Artur Igras. Ostatnie dwanaście minut meczu to uporczywe dążenie jednych i drugich do przechylenia szali zwycięstwa na swoją stronę, ale mimo okazji zabrakło szczęścia i precyzji. Ostatecznie hit Czwartej Ligi Siódemek pomiędzy Old Legion a Harataczami zakończył się remisem 3:3, co przy innych wynikach sprawiło, że na czele tabeli utworzyła się grupa pięciu drużyn, które zgromadziły po dziesięć punktów. W tym gronie są oczywiście oba zespoły, ale lepiej na tym wyszła ekipa Patryka Rosłańca, która utrzymała drugie miejsce, podczas gdy Legion spadł na najniższy stopień podium.