2Jarosław Jachna Defenders
1Mateusz Gajda Defenders
1Jakub Korczak Defenders
1Jarosław Jachna Defenders

W meczu numer dwa pierwszej serii Drugiej Ligi Siódemek na murawie zameldowali się BKS 04 Górki oraz Defenders. Obie ekipy wiosną zdobyły brązowe medale w swoich ligach z tym że „Obrońcy” ugrali je szczebel niżej, czyli w trzeciej lidze. Na papierze zdecydowanym faworytem wydawali się gospodarze i chyba oni sami nie przypuszczali, że tak potoczę się losy tego meczu. Gracze w czerwonych trykotach od początku zagrali odważnie i bez kompleksów, co sprawił że całe zawody były bardzo wyrównane i zacięte. W obu zespołach należy wyróżnić formację obronne oraz golkiperów, dzięki którym do przerwy było 0:0. Po zmianie stron obraz gry nie ulegał zmianie, co ewidentnie nie było na rękę faworyzowanym gospodarzom. Tymczasem goście z minuty na minutę atakowali coraz odważniej, co piętnaście minut po przerwie przyniosło zamierzony efekt. Najwięcej zimnej krwi w polu karnym zachował Jarek Jachna i było 1:0. Górki ruszyły zmasowanym atakiem, a goście grali swoje. Mało tego trzy minuty przed końcem meczu po raz drugi błysnął Jachna, który podwyższył na 2:0. Z tego Górki się już nie podniosły. Zatem już w pierwszej kolejce jesteśmy świadkami wielkiej niespodzianki. Ostatecznie Defenders pokonują BKS 04 Górki 2:0, a najlepszy na placu był autor obu goli Jarek Jachna.