( 0 : 4 )
Jesień 2019 - 2. Liga 7x7

132' Maciej Skurzyński BKS 04 Górki
148' Gabriel Ciepiel FC Warsaw United
143' Mateusz Markowski FC Warsaw United
135' Tomasz Chlebowski FC Warsaw United
131' Kuba Filutowski FC Warsaw United
121' Tomasz Chlebowski FC Warsaw United
117' Olaf Jasiński FC Warsaw United
114' Mateusz Markowski FC Warsaw United
104' Kuba Filutowski FC Warsaw United
140' Przemysław Chrupek BKS 04 Górki
110' Przemysław Chrupek BKS 04 Górki
148' Kuba Filutowski FC Warsaw United
143' Gabriel Ciepiel FC Warsaw United
135' Kuba Filutowski FC Warsaw United
131' Mateusz Markowski FC Warsaw United
121' Olaf Jasiński FC Warsaw United
117' Tomasz Chlebowski FC Warsaw United
114' Olaf Jasiński FC Warsaw United
104' Olaf Jasiński FC Warsaw United
1Olaf Jasiński FC Warsaw United

Zmagania Drugiej Ligi Siódemek w ten weekend rozpoczął zaległy mecz pomiędzy BKS-em 04 Górki a FC Warsaw United. Zdecydowanie lepiej tej jesieni radzi sobie ekipa Patryka Kozickiego, która z trzema punktami straty do podium, przystępowała do tego starcia z piątego miejsca w tabeli. Gospodarze tymczasem dopiero przed tygodniem wygrali pierwszy mecz w tej edycji i szczerze powiedziawszy mieliśmy nadzieję, że tym zwycięstwem rozpoczną marsz w górę tabeli. Większą motywację przed tym starciem mięli jednak gracze w białych trykotach, gdyż grali w ten weekend dwa mecze, a przy komplecie zwycięstw mogli nawet objąć prowadzenie w tabeli. Mimo liczb, które ewidentnie przemawiały za gośćmi, my spodziewaliśmy się zaciętej rywalizacji, tymczasem może i mecz nie był typowym jednostronnym widowiskiem, ale drużyną aktywniejszą, będącą częściej przy piłce i co najważniejsze skuteczniejszą byli gracze FCWU. Gracze w białych trykotach mecz rozpoczęli z wysokiego C, rozpoczynając strzelanie już w czwartej minucie i mimo że rywal był bliski wyrównania, to oni w czternastej minucie wbili gola numer dwa, a po kolejnych trzech rozochoceni podwyższyli na 3:0. To nie był koniec ich popisów w tej partii. Cztery minuty przed przerwa bowiem ustalili wynik pierwszej odsłony na 4:0. Po zmianie stron nie mający nic do stracenia gospodarze zaatakowali odważniej, co jednak po sześciu minutach przyniosło odwrotny skutek, a mianowicie gola numer pięć zdobyli Patryka Kozickiego i spółki. Chwilę potem gospodarze w końcu przełamali defensywę rywala, ale odpowiedź gości była natychmiastowa i wprawdzie „Górki” chwilę potem trafiły po raz drugi, ale to tylko podziałało na graczy w białych trykotach jak płachta na byka, bo do końca zawodów gole strzelali już tylko oni. Dokładnie goście dwa razy pokonali jeszcze bramkarza gospodarzy, tryumfując finalnie 8:2. To trzecie zwycięstwo w sezonie FC Warsaw United, które w tej chwili dawało im tyle samo punktów co liderowi. Kapitalną partię rozegrał autor gola i trzech asyst – Olaf Jasiński, ale trzeba tutaj również wyróżnić trio: Chlebowski – Markowski – Filutowski, w którego każdy z zawodników przynajmniej trzykrotnie zapisał się w statystykach.