( 3 : 1 )
Jesień 2020 Druga Liga Szóstek
  • niedziela, 11 październik 2020
  • 13:00

148' Artur Zawadziński ASPN Bemowo
144' Sebastian Wydrych ASPN Bemowo
142' Artur Zawadziński ASPN Bemowo
137' Sebastian Frączak ASPN Bemowo
133' Dariusz Puchta ASPN Bemowo
123' Sebastian Frączak ASPN Bemowo
119' Dariusz Puchta ASPN Bemowo
116' Sebastian Frączak ASPN Bemowo
147' Filip Błoński Fast Trans
146' Filip Błoński Fast Trans
136' Paweł Kapewski Fast Trans
115' Filip Błoński Fast Trans
148' Sebastian Wydrych ASPN Bemowo
144' Artur Zawadziński ASPN Bemowo
142' Sebastian Wydrych ASPN Bemowo
133' Sebastian Wydrych ASPN Bemowo
123' Dariusz Puchta ASPN Bemowo
119' Sebastian Frączak ASPN Bemowo
116' Sebastian Wydrych ASPN Bemowo
147' Maciej Gutowski Fast Trans
136' Jacek Strus Fast Trans
115' Jacek Strus Fast Trans
1Sebastian Wydrych ASPN Bemowo

W drugim spotkaniu czwartej kolejki Drugiej Ligi „Szóstek” ASPN Bemowo podejmowało Fast Trans. Początek rywalizacji był bardzo wyrównany, a obie ekipy postawiły na silną obronę. Pierwsza bramka padła dopiero w 15 minucie spotkania. Jacek Strus podał do Filipa Błońskiego, a ten celnym strzałem pokonał bramkarza rywali. Bramka wyrównująca padła po zaledwie minucie. Sebastian Wydrych ruszył indywidualnie i wyłożył piłkę do Sebastiana Frączka, a ten z bliskiej odległości trafił do siatki na 1:1. Od tego momentu zawodnicy z Bemowa śmielej zaczęli atakować. Efektem tego były dwie bramki. Najpierw w 19 minucie strzelił Dariusz Puchta, a dwie minuty przed przerwą bramkę na 3:1 zdobył ponownie Sebastian Frączak. Takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa. Po przerwie drużyna ASPN-u Bemowo całkowicie kontrolowała przebieg rywalizacji i trafiała kolejne bramki. Mecz ostatecznie zakończył się przekonującą wygraną ASPN-u Bemowo z wynikiem 9:4.