( 2 : 2 )
Jesień 2020 Druga Liga Szóstek
  • niedziela, 20 wrzesień 2020
  • 09:00

149' Paweł Staniszewski Gramy Czasami
117' Krzysztof Sobolewski Gramy Czasami
106' Tomasz Piotrowski Gramy Czasami
149' Aleksander Kamiński Gramy Czasami
117' Cezary Andrzejczyk Gramy Czasami
106' Marcin Ziętek Gramy Czasami
1Mateusz Niedźwiedzki Chaos Ochota

Na inaugurację rozgrywek Drugiej Ligi Szóstek w szranki stanęły drużyny Gramy Czasami oraz Chaos Ochota. Wynik spotkania już w szóstej minucie otworzył Tomasz Piotrowski po asyście Marcina Ziętka. Na wyrównanie musieliśmy czekać aż do piętnastej minuty kiedy to Rafał Jankowski pewnie umieścił piłkę w siatce rywali. Tym razem na odpowiedź przeciwników nie musieliśmy długo czekać bo już dwie minuty później GC ponownie wyszło na prowadzenie po bramce Krzysztofa Sobolewskiego. Na chwilę przed gwizdkiem kończącym pierwszą część spotkania padła bramką wyrównująca po uderzeniu Mateusza Niedźwiedzkiego. Po zmianie stron Chaos Ochota przejęła inicjatywę. Natarczywie atakowali bramkę rywali nie dając im podejść do własnego pola karnego. W przeciągu pięciu minut zdobyli trzy bramki po uderzeniach Mateusza Niedźwiedzkiego oraz Roberta Hankiewicza. Gramy Czasami było stać jedynie na trafienie w czterdziestej dziewiątej minucie po strzale Pawła Staniszewskiego. Końcowy rezultat to 3:5 dla Chaosu Ochota.