( 1 : 4 )
Jesień 2019 Trzecia Liga Szóstek

1Patryk Bolek W1nners

W rywalizacji z Teraz Kolską faworytem byli walczący o mistrzostwo W1nners i trzeba przyznać, że zawodnicy w granotowo-czerwonych trykotach szybko wzięli się do pracy i już po 8 minutach prowadzili 0:3 po golach Michała Pełki, Tomasza Prachnio i Szymona Lewczuka. Po nieco ponad kwadransie na 0:4 podwyższył Piotr Pyłko. Nominalnych gospodarzy stać było tylko na odpowiedź w postaci bramki Pawła Chrabonszcza i do przerwy mieliśmy 1:4. Tuż po zmianie stron TK zmniejszyli straty na 2:4, gdy Chrabonszcz po raz drugi wpisał się na listę strzelców, ale riposta gości była zabójcza. W ciągu czterech następnych minut „Zwycięzcy” trafiali do siatki czterokrotnie i w zasadzie było już po meczu. Potem spotkanie to zwolniło tempo i dopiero w końcówce oglądaliśmy kolejne gole. Skończyło się na 3:10 dla pretendentów do awansu, a na szczególnie wyróżnienie zasłużyli zwłaszcza wspomniani Lewczuk i Prachnio, ale najlepszy na placu był Patryk Bolek. W1nners po wygranej są już bardzo blisko gry w Drugiej Lidze, zaś Teraz Kolska w ostatniej kolejce powalczy już tylko o honor.