( 4 : 0 )
Jesień 2019 Druga Liga Szóstek

1Adam Markowski Tank Team

W pierwszym spotkaniu ósmej kolejki drugiej ligi szóstek drużyna Tank Team spotkał się z Chłopcami do Bicia. Naturalnym faworytem do zwycięstwa były popularne "Czołgi", choć ChdB udało się ostatnio przełamać i zdobyć pierwsze punkty, Mecz rozpoczął się zdecydowanie lepiej dla nominalnych gospodarzy. Już po 15 minutach prowadzili dwoma golami, po strzałach Marcina Tymoszczuka i Kacpra Larema. Goście nie byli w stanie w żaden sposób przeciwstawić się rywalom i schodzili na przerwę z wynikiem 4:0. Obraz w drugiej połowie był bardzo podobny do pierwszej odsłony. Tank Team atakował i zdobywały kolejne bramki. Świetny występ zaliczył Adam Markowski, który zdobył aż 4 bramki, a pochwalić należy również Sebastiana Dziewulskiego, który pięciokrotnie asystował. Goście nie byli w stanie zdobyć honorowego trafienia przy tak dobrze zorganizowanych tego dnia przeciwnikach. Ostatecznie Tank Team wygrali z Chłopcami do Bicia 13:0 i dzięki temu oddalił się od strefy spadkowej. Sytuacja Chłopców jest natomiast nie do pozazdroszczenia, bo wszystko wskazuje na to, że czeka ich spadek do trzeciej ligi.