1Rafał Kocyk Chłopcy do bicia
1Mirosław Monder Chłopcy do bicia
1Jarosław Grzywacz Chłopcy do bicia
1Marcin Lubański Chłopcy do bicia

W pierwszym spotkaniu trzeciej kolejki drugiej ligi szóstek Chłopcy do Bicia spotkali się z Yelonkami. Choć jedni i drudzy to bardzo zaprawione w bojach ekipy, po dwóch wygranych Yelonki były naturalnym faworytem do zwycięstwa. I szybko te zapowiedzi, znalazły odzwierciedlenie w rzeczywistości. Już w 9 minucie ekipa Alberta Szlagi prowadziła dwoma golami. ChdB nie byli w stanie w żaden sposób przeciwstawić się rywalom i schodzili na przerwę z wiele mówiącym o przebiegu tej połowy wynikiem 0:8.

Obraz w drugiej połowie był bardzo podobny do pierwszej odsłony. Yelonki atakowały i zdobywały kolejne bramki. Niesamowitą połowę zaliczył Mateusz Muranowicz, który strzelił aż 7 goli i zakończył to spotkanie z dorobkiem aż 10 trafień (!). Pochwalić należy również wracającego w barwy ekipy z Jelonek Bartłomieja Chmiela oraz Daniela Żółkowskiego. Ostatecznie Chłopcy do Bicia ulegli rywalom aż 3:21 i wydaje się, że druga liga to w tej chwili dla nich zdecydowanie za wysokie progi. Yelonki natomiast kroczą od zwycięstwa do zwycięstwa i z kompletem punktów przewodzą stawce. Choć to dopiero początek sezonu, wydaje się, ze w takiej formie mogą nawet pokusić się po latach o powrót do pierwszej ligi.