1Dawid Pigiel FC Ochota
4Przemek Sawicki FC Ochota
1Marcin Jazgarski Chłopcy do bicia
1Adrian Barej FC Ochota

FC Ochota to jeden z zespołów, który może namieszać tej jesieni. Z kolei Chłopcy do Bicia znajdują się w fazie odbudowy i pewnie trochę czasu minie, zanim pokażą pełnię możliwości. I to spotkanie to potwierdziło. Od początku ekipa z Ochoty przejęła inicjatywę i dość szybko objęła prowadzenie 2:0 po dwóch golach obrońcy Adriana Bareja. Później już nominalni gospodarze całkowicie zdominowali przeciwnika, raz za razem dziurawiąc siatkę ich bramkarza. Imponowali zwłaszcza wspomniany Barej, Przemysław Kostrzycki i Przemek Sawicki, ale o całej drużynie można było mówić w samych superlatywach. Stąd też wynik 9:0 do przerwy nikogo nie mógł dziwić. Po zmianie stron FC O nieco zwolnili tempo wbijania kolejnych goli, dodatkowo też mieli nieco słabszą skuteczność niż w pierwszej połowie. Lecz i tak ich występ był godny uznania, gdyż skończyło się na imponującym 15:1. FC Ochota z rozmachem rozpoczęła jesienne zmagania, zaś przed Chłopcami do Bicia sporo do poprawy przed następną kolejką.