2Stanisław Kędzierski ASPN Bemowo
1Marcin Osowski ASPN Bemowo
4Maciej Rataj ASPN Bemowo
1Stanisław Kędzierski ASPN Bemowo

W drugim starciu Drugiej Ligi Szóstek doszło do bardzo ciekawej konfrontacji pomiędzy FC Devs a ASPN-em Bemowo. W roli faworyta stawialiśmy ekipę Macieja Rataja, która w naszym mniemaniu nie dość, że ma więcej piłkarskich walorów, to jeszcze większe doświadczenie w LB. Nie pomyliliśmy się. Od początku lepiej prezentował się ASPN, który mało tego bardzo szybko wyszedł na prowadzenie i mimo, że później długo nie mógł przełamać defensywy rywala, to w konsekwencji dołożył jeszcze dwa trafienia, wygrywając pierwszą połowę 3:0. Po zmianie stron gracze w zielonych trykotach wcale nie mięli zamiaru zwalniać i momentalnie podwyższyli na 4:0. Chwilę potem gola kontaktowego zdobyli „Devs”, ale na więcej nie pozwolili rywale, bynajmniej przez kolejne dziesięć minut, gdy po piętnastu minutach drugiej połowie podwyższyli na 5:1, otwierając na dobre worek z bramkami. FCD rzucili się do odrabiania strat, odsłaniając się przy tym z każdą minutą coraz bardziej, co nie omieszkali wykorzystać goście. Zaczęła nam się mała strzelanina, w której gospodarze wbili trzy gole, natomiast rywal jeszcze cztery. Ostatecznie ASPN Bemowo pewnie pokonał FC Devs 9:4, a do zwycięstwa poprowadził go duet Maciej Rataj (gol i cztery asysty) – Stanisław Kędzierski (pięć goli, dwie asysty i tytuł gracza meczu).