Jesień 2019 Druga Liga Szóstek

Kolejka 1

niedziela, 15.09.2019
13:00 Dziki Futbolu Yelonki4 - 14
14:00 FC Devs ASPN Bemowo4 - 9

Kolejka 2

niedziela, 22.09.2019
10:00 Gramy Czasami KS Precyzyjny Browar9 - 6
11:00 FC Ochota Chłopcy do bicia15 - 1
13:00 ASPN Bemowo Dziki Futbolu8 - 3
13:00 Fast Trans FC Devs10 - 2
15:00 Yelonki Tank Team12 - 5

Kolejka 3

niedziela, 29.09.2019
10:00 Chłopcy do bicia Yelonki3 - 21
11:00 FC Devs Gramy Czasami4 - 9
13:00 Tank Team ASPN Bemowo10 - 3
14:00 KS Precyzyjny Browar FC Ochota2 - 8
15:00 Dziki Futbolu Fast Trans6 - 10

Kolejka 4

niedziela, 06.10.2019
09:00 Gramy Czasami FC Ochota3 - 10
10:00 ASPN Bemowo Chłopcy do bicia7 - 2
13:00 Yelonki KS Precyzyjny Browar1 - 14
14:00 FC Devs Dziki Futbolu8 - 10
15:00 Fast Trans Tank Team6 - 4

Kolejka 5

niedziela, 13.10.2019
09:00 Chłopcy do bicia Fast Trans2 - 6
10:00 KS Precyzyjny Browar ASPN Bemowo10 - 3
11:00 Dziki Futbolu Gramy Czasami15 - 2
14:00 FC Ochota Yelonki11 - 2
15:00 Tank Team FC Devs11 - 6

Kolejka 6

niedziela, 20.10.2019
09:00 Fast Trans KS Precyzyjny Browar6 - 11
10:00 FC Devs Chłopcy do bicia14 - 9
14:00 Dziki Futbolu Tank Team9 - 3
15:00 ASPN Bemowo FC Ochota2 - 12

Kolejka 7

niedziela, 27.10.2019
09:00 Chłopcy do bicia Dziki Futbolu8 - 7
12:00 KS Precyzyjny Browar FC Devs22 - 1
13:00 Tank Team Gramy Czasami9 - 6
14:00 Yelonki ASPN Bemowo5 - 12
15:00 FC Ochota Fast Trans4 - 4

Kolejka 8

niedziela, 10.11.2019
09:00 Tank Team Chłopcy do bicia13 - 0
10:00 Dziki Futbolu KS Precyzyjny Browar1 - 17
11:00 Gramy Czasami ASPN Bemowo1 - 17
13:00 FC Devs FC Ochota5 - 11
14:00 Fast Trans Yelonki5 - 0

Kolejka 9

niedziela, 17.11.2019
10:00 Chłopcy do bicia Gramy Czasami1 - 17
10:00 KS Precyzyjny Browar Tank Team7 - 5
13:00 FC Ochota Dziki Futbolu7 - 4
14:00 Yelonki FC Devs4 - 9
15:00 ASPN Bemowo Fast Trans5 - 7

Kolejka 10

sobota, 23.11.2019
16:30 Fast Trans Gramy Czasami_ - _
17:30 KS Precyzyjny Browar Chłopcy do bicia_ - _
18:30 Yelonki Gramy Czasami_ - _
19:30 Tank Team FC Ochota_ - _
Tabela 1 liga
# Zespół M Pkt
1 Moszna Squad 7 18
2 Gladiatorzy 7 16
3 Young Legion 7 16
4 Chemik Bemowo 6 15
5 Zjazd 7 11
Tabela 2 liga
# Zespół M Pkt
1 FC Warsaw United 7 19
2 FC Zaborów 7 16
3 Defenders 7 16
4 Drink Men 7 13
5 Agil at Agord 7 9
Tabela 3 liga
# Zespół M Pkt
1 Kasztany 7 16
2 Walec 7 16
3 Pohybel 7 15
4 Wola Fans 7 15
5 PRE Wwa 7 9
Tabela 4 liga
Tabela 1 liga szóstek
# Zespół M Pkt
1 AnonyMMous 8 24
2 FC NaNkacu 9 21
3 OMS 8 18
4 Rycerze Świtu 9 12
5 Młodzi Perspektywiczni 8 12
Tabela 2 liga szóstek
# Zespół M Pkt
1 FC Ochota 8 22
2 Fast Trans 8 19
3 KS Precyzyjny Browar 8 18
4 ASPN Bemowo 9 15
5 Tank Team 8 12
Tabela 3 liga szóstek
Sponsor techniczny
Sponsorzy