Jesień 2020 Druga Liga Szóstek

Kolejka 1

niedziela, 20.09.2020
09:00 Gramy Czasami Chaos Ochota3 - 5
11:00 W1nners ASPN Bemowo5 - 4
11:00 Truskawki na torcie Fast Trans2 - 6
13:00 RKS Argus Anteniarze5 - 0
15:00 Kindybały FC Synowie Gmocha4 - 4

Kolejka 2

niedziela, 27.09.2020
10:00 Gramy Czasami ASPN Bemowo3 - 11
11:00 Truskawki na torcie RKS Argus12 - 2
14:00 Chaos Ochota Synowie Gmocha9 - 4
15:00 W1nners Fast Trans3 - 14

Kolejka 3

niedziela, 04.10.2020
09:00 Fast Trans Gramy Czasami9 - 9
12:00 Kindybały FC Truskawki na torcie7 - 4
13:00 Synowie Gmocha Anteniarze5 - 6
14:00 ASPN Bemowo Chaos Ochota6 - 5
16:00 RKS Argus W1nners2 - 12

Kolejka 4

niedziela, 11.10.2020
11:00 Gramy Czasami RKS Argus29 - 2
13:00 ASPN Bemowo Fast Trans9 - 4
14:00 W1nners Kindybały FC6 - 4
15:00 Chaos Ochota Anteniarze5 - 4
16:00 Truskawki na torcie Synowie Gmocha4 - 5

Kolejka 5

niedziela, 18.10.2020
09:00 Kindybały FC Gramy Czasami5 - 5
12:00 Anteniarze Truskawki na torcie4 - 9
13:00 RKS Argus ASPN Bemowo0 - 5
14:00 Fast Trans Chaos Ochota7 - 5
15:00 Synowie Gmocha W1nners11 - 9

Kolejka 6

niedziela, 25.10.2020
09:00 Gramy Czasami Synowie Gmocha_ - _
12:00 Chaos Ochota Truskawki na torcie_ - _
12:00 ASPN Bemowo Kindybały FC_ - _
15:00 Fast Trans RKS Argus_ - _
16:00 W1nners Anteniarze_ - _

Kolejka 7

niedziela, 08.11.2020
12:00 Anteniarze Gramy Czasami_ - _
13:00 RKS Argus Chaos Ochota_ - _
14:00 Synowie Gmocha ASPN Bemowo_ - _
15:00 Truskawki na torcie W1nners_ - _
15:00 Kindybały FC Fast Trans_ - _

Kolejka 8

niedziela, 15.11.2020
10:00 Gramy Czasami Truskawki na torcie_ - _
13:00 Fast Trans Synowie Gmocha_ - _
14:00 ASPN Bemowo Anteniarze_ - _
14:00 RKS Argus Kindybały FC_ - _
15:00 Chaos Ochota W1nners_ - _

Kolejka 9

niedziela, 22.11.2020
12:00 Truskawki na torcie ASPN Bemowo_ - _
12:00 W1nners Gramy Czasami_ - _
13:00 Kindybały FC Chaos Ochota_ - _
15:00 Anteniarze Fast Trans_ - _
15:00 Synowie Gmocha RKS Argus_ - _
Tabela 1 liga
# Zespół M Pkt
1 Moszna Squad 4 12
2 Dynamo 5 9
3 Chemik Bemowo 5 9
4 Victoria Grochów 5 7
5 Gladiatorzy 3 6
Tabela 2 liga
# Zespół M Pkt
1 FC Warsaw United 5 13
2 Los Lamusos 5 12
3 Defenders 5 10
4 FC Casuals 5 7
5 Pohybel 5 7
Tabela 3 liga
# Zespół M Pkt
1 Haratacze 4 12
2 Drink Men 5 10
3 ADP Wolska Ferajna 5 10
4 Orły Leszka 5 10
5 Lyreco 5 10
Tabela 4 liga
Tabela 1 liga szóstek
# Zespół M Pkt
1 Drink Team 5 13
2 FC Ochota 4 12
3 Bad Boys Zielonki 5 9
4 All4One 5 7
5 AnonyMMous 3 7
Tabela 2 liga szóstek
# Zespół M Pkt
1 ASPN Bemowo 5 12
2 Fast Trans 5 10
3 Chaos Ochota 5 9
4 W1nners 5 9
5 Synowie Gmocha 5 7
Tabela 3 liga szóstek
# Zespół M Pkt
1 Chłopcy do bicia 5 12
2 KTS Chimera 4 10
3 Stara Lama 3 9
4 FC Yelonki 5 9
5 ACL Zerwane 5 6
Sponsor techniczny
Sponsorzy
Partnerzy