No Matches
Rywale: Gramy Czasami | Jesień 2020 Druga Liga Szóstek

Rywale Mecze Zw. Rem. Przegr. Bramki
Yelonki 13 2 2 9 52 - 91
Drink Team 10 4 0 6 67 - 73
Izba Wytrzeźwień 6 6 0 0 18 - 8
Pędzące Kurczaki 6 3 0 3 26 - 27
Tank Team 6 2 2 2 45 - 42
FC Wczorajsi 6 2 0 4 34 - 33
LGB 6 1 2 2 6 - 16
Team B 5 4 1 0 32 - 18
KS Kierownicy 5 3 0 2 5 - 7
Redd`s 5 2 0 3 11 - 16
Rosso Bianco 5 2 3 0 7 - 3
Fortuna 5 2 2 1 3 - 2
ASPN Bemowo 5 1 1 3 28 - 54
Kindybały FC 5 1 1 3 27 - 33
Contra 5 1 0 4 19 - 39
Amsort 4 3 0 1 27 - 19
Siódemka '09 4 3 1 0 16 - 3
Janusze 4 2 1 1 13 - 11
Saska Kępa 4 1 0 3 20 - 29
Abi Squad 4 0 0 4 4 - 9
KS Blizne 4 0 2 2 4 - 10
Janusze na Pikniku 3 3 0 0 30 - 12
FC Po nalewce 3 3 0 0 25 - 13
Znista 3 2 0 1 28 - 17
Akszon Team 3 2 0 1 19 - 18
Rycerze Świtu 3 2 0 1 16 - 14
Atak Klonów 3 2 1 0 11 - 1
Synowie Gmocha 3 2 0 1 11 - 13
Lepiej Nie Pytaj 3 2 0 1 7 - 8
Yelonkersi 3 1 0 2 18 - 32
Golden Rum 3 0 0 3 3 - 9
Teraz Kolska 2 2 0 0 50 - 7
Anteniarze 2 2 0 0 12 - 6
FC Drinkers 2 2 0 0 12 - 5
Chyże Rosomaki 2 2 0 0 8 - 0
Turbo Ptysie 2 2 0 0 5 - 2
Drużyna A 2 1 0 1 25 - 10
Walec 2 1 0 1 15 - 16
Chaos Ochota 2 1 0 1 9 - 9
Rookies 2 1 1 0 9 - 3
FC NaNkacu 2 1 0 1 7 - 8
FC Ochota 2 1 0 1 7 - 13
AS Roman 2 1 0 1 6 - 7
Orzeł Ząbki 2 1 1 0 6 - 3
Praga Team 2 1 0 1 6 - 5
KO Wentyl 2 1 1 0 4 - 3
Fast Trans 2 0 1 1 11 - 18
Bulbez Team Bemowo 2 0 0 2 9 - 18
Egoiści 2 0 0 2 7 - 12
Dziki Futbolu 2 0 0 2 6 - 20
Szmeterlink 2 0 1 1 1 - 2
RKS Argus 1 1 0 0 29 - 2
Nocne Adelante 1 1 0 0 18 - 6
Chłopcy do bicia 1 1 0 0 17 - 1
Semper Victoria 1 1 0 0 16 - 1
Czupakabry Warszawa 1 1 0 0 15 - 1
Golden Roman 1 1 0 0 15 - 9
ACL Zerwane 1 1 0 0 12 - 9
Marchewki Zagłady II 1 1 0 0 12 - 3
Tiki Taka 1 1 0 0 12 - 3
Blok Ekipa (d. Albatrosy) 1 1 0 0 11 - 7
FC Yelonki 1 1 0 0 11 - 3
KTS Chimera 1 1 0 0 11 - 3
Bemovia 1 1 0 0 10 - 4
Gummy Bears 1 1 0 0 10 - 3
Mikstura 1 1 0 0 10 - 4
FC Devs 1 1 0 0 9 - 4
KS Precyzyjny Browar 1 1 0 0 9 - 6
Grand UA 1 1 0 0 8 - 2
Orły Leszka 1 1 0 0 8 - 1
FC Devils 1 1 0 0 7 - 5
Marchewki Zagłady 1 1 0 0 7 - 1
MELOdramat 1 1 0 0 5 - 0
Old Boys Reaktywacja 1 1 0 0 5 - 1
Recreativo Varsovie 1 1 0 0 5 - 0
Zielona Polana 1 1 0 0 5 - 4
FC Kublinie 1 1 0 0 4 - 1
Mazowsze 1 1 0 0 4 - 1
No Comments 1 1 0 0 3 - 2
Standard Służew 1 1 0 0 3 - 0
Reprezentanci 1 1 0 0 2 - 1
Los Vatos Locos 1 1 0 0 1 - 0
Lantra 1 0 0 1 7 - 14
Młodzi Perspektywiczni 1 0 0 1 6 - 11
Orły 1 0 1 0 6 - 6
PRE Wwa 1 0 0 1 6 - 8
The New GreenBack 1 0 0 1 6 - 8
UKS Południe Czosnów 1 0 0 1 6 - 9
Bad Boys Zielonki 1 0 0 1 5 - 10
Nie Ma Mocnych 1 0 0 1 5 - 7
Semper Invicta Ursynów 1 0 1 0 5 - 5
El Loco 1 0 1 0 4 - 4
St. Gramy Razem 1 0 0 1 4 - 5
Truskawki na torcie 1 0 1 0 4 - 4
One4All 1 0 1 0 3 - 3
W1nners 1 0 0 1 3 - 7
Kabaret Starszych Panów 1 0 1 0 2 - 2
Stare Bemowo 1 0 0 1 2 - 4
Dziadki 1 0 0 1 0 - 1
Tabela 1 liga
# Zespół M Pkt
1 Chemik Bemowo 9 21
2 Moszna Squad 9 21
3 Dynamo 9 18
4 Gladiatorzy 9 15
5 Zjazd 9 11
Tabela 2 liga
# Zespół M Pkt
1 FC Warsaw United 9 21
2 FC Casuals 9 19
3 Defenders 9 17
4 Los Lamusos 9 16
5 St. Varsovia 9 14
Tabela 3 liga
# Zespół M Pkt
1 Haratacze 9 24
2 Lyreco 9 19
3 Drink Men 9 19
4 ADP Wolska Ferajna 9 19
5 Orły Leszka 9 14
Tabela 4 liga
Tabela 1 liga szóstek
# Zespół M Pkt
1 FC Ochota 9 27
2 AnonyMMous 9 22
3 All4One 9 19
4 FC NaNkacu 9 16
5 Drink Team 9 13
Tabela 2 liga szóstek
# Zespół M Pkt
1 ASPN Bemowo 9 19
2 Fast Trans 9 19
3 W1nners 9 18
4 Kindybały FC 9 18
5 Chaos Ochota 9 15
Tabela 3 liga szóstek
# Zespół M Pkt
1 KTS Chimera 9 25
2 Stara Lama 9 21
3 Stara Gwardia 9 18
4 Chłopcy do bicia 9 15
5 ACL Zerwane 9 15
Sponsor techniczny
Sponsorzy
Partnerzy