No Matches
Rywale: Kindybały FC | Jesień 2020 Druga Liga Szóstek

Rywale Mecze Zw. Rem. Przegr. Bramki
Teraz Kolska 5 4 1 0 36 - 18
Gramy Czasami 5 3 1 1 33 - 27
Rycerze Świtu 5 0 0 5 19 - 39
Akszon Team 4 3 0 1 20 - 22
KP Kozia 4 3 0 1 20 - 11
Yelonki 4 1 0 3 26 - 32
ASPN Bemowo 4 1 1 2 21 - 27
For Fan Tim 3 2 1 0 16 - 5
Yelonkersi 3 1 0 2 22 - 24
LGB 3 1 1 1 17 - 15
Amsort 3 1 2 0 15 - 10
Fast Trans 3 1 0 2 13 - 14
FC Devs 2 2 0 0 20 - 6
Znista 2 2 0 0 15 - 6
Blok Ekipa (d. Albatrosy) 2 2 0 0 10 - 6
Anteniarze 2 1 0 1 43 - 13
Lantra 2 1 0 1 14 - 12
Tank Team 2 1 0 1 6 - 10
KS Kierownicy 2 0 0 2 17 - 33
FC Ochota 2 0 0 2 11 - 23
MELOdramat 2 0 1 1 11 - 15
FC NaNkacu 2 0 0 2 10 - 18
Młodzi Perspektywiczni 2 0 0 2 10 - 19
Orły Leszka 2 0 0 2 10 - 13
Contra 2 0 0 2 6 - 20
Drink Team 2 0 0 2 6 - 28
Chłopcy do bicia 2 0 0 2 5 - 17
RKS Argus 1 1 0 0 29 - 3
Gołębie z Centralnego 1 1 0 0 19 - 1
Inter Cars IT 1 1 0 0 15 - 3
Mikstura 1 1 0 0 14 - 2
ACL Zerwane 1 1 0 0 12 - 6
Rosso Bianco 1 1 0 0 10 - 7
Sushi Wola Tim 1 1 0 0 9 - 0
Honorowi Warszawscy Dawcy Punktów 1 1 0 0 8 - 5
Orzeł Ząbki 1 1 0 0 8 - 6
Zielona Polana II 1 1 0 0 8 - 3
Chaos Ochota 1 1 0 0 7 - 2
Furia Jelonki 1 1 0 0 7 - 3
Truskawki na torcie 1 1 0 0 7 - 4
St. Gramy Razem 1 1 0 0 6 - 4
Mariusze 1 1 0 0 5 - 0
Piękni i Młodzi 1 1 0 0 5 - 0
Team B 1 1 0 0 5 - 4
Agil at Agord 1 1 0 0 3 - 1
Los Lamusos 1 0 1 0 7 - 7
FC Melange 1 0 0 1 6 - 11
Grand UA 1 0 0 1 6 - 9
Laga Taka 1 0 1 0 6 - 6
Red is Bad 1 0 0 1 6 - 10
FX Hawks 1 0 0 1 5 - 13
Bad Boys Zielonki 1 0 0 1 4 - 8
FC Po nalewce 1 0 0 1 4 - 7
Marchewki Zagłady 1 0 0 1 4 - 7
Synowie Gmocha 1 0 1 0 4 - 4
TN Pocisk 1 0 0 1 4 - 5
W1nners 1 0 0 1 4 - 6
FC Kretes 1 0 0 1 3 - 13
KS Kitowcy 1 0 1 0 3 - 3
Kamix 1 0 0 1 3 - 4
Lepiej Nie Pytaj 1 0 0 1 3 - 7
Papadensy 1 0 0 1 3 - 5
Virtualne Ń 1 0 0 1 3 - 9
Young Legion 1 0 0 1 3 - 12
Kipiluto 1 0 0 1 2 - 7
The New GreenBack 1 0 0 1 2 - 9
Drink Men 1 0 0 1 1 - 3
Dziki Futbolu 1 0 0 1 0 - 15
Nie Ma Mocnych 1 0 0 1 0 - 3
Tabela 1 liga
# Zespół M Pkt
1 Chemik Bemowo 9 21
2 Moszna Squad 9 21
3 Dynamo 9 18
4 Gladiatorzy 9 15
5 Zjazd 9 11
Tabela 2 liga
# Zespół M Pkt
1 FC Warsaw United 9 21
2 FC Casuals 9 19
3 Defenders 9 17
4 Los Lamusos 9 16
5 St. Varsovia 9 14
Tabela 3 liga
# Zespół M Pkt
1 Haratacze 9 24
2 Lyreco 9 19
3 Drink Men 9 19
4 ADP Wolska Ferajna 9 19
5 Orły Leszka 9 14
Tabela 4 liga
Tabela 1 liga szóstek
# Zespół M Pkt
1 FC Ochota 9 27
2 AnonyMMous 9 22
3 All4One 9 19
4 FC NaNkacu 9 16
5 Drink Team 9 13
Tabela 2 liga szóstek
# Zespół M Pkt
1 ASPN Bemowo 9 19
2 Fast Trans 9 19
3 W1nners 9 18
4 Kindybały FC 9 18
5 Chaos Ochota 9 15
Tabela 3 liga szóstek
# Zespół M Pkt
1 KTS Chimera 9 25
2 Stara Lama 9 21
3 Stara Gwardia 9 18
4 Chłopcy do bicia 9 15
5 ACL Zerwane 9 15
Sponsor techniczny
Sponsorzy
Partnerzy