( 3 : 7 )
Jesień 2020 Druga Liga Szóstek
  • niedziela, 18 październik 2020
  • 12:00

150' Jarosław Olszewski Anteniarze
124' Bartek Adamiak Anteniarze
119' Maciek Skrzek Anteniarze
118' Bartek Adamiak Anteniarze
142' Marcin Karwas Truskawki na torcie
140' Daniel Kornatka Truskawki na torcie
122' Paweł Grosicki Truskawki na torcie
121' Daniel Kornatka Truskawki na torcie
117' Daniel Kornatka Truskawki na torcie
116' Marcin Karwas Truskawki na torcie
113' Tomasz Rębiewski Truskawki na torcie
105' Marcin Karwas Truskawki na torcie
103' Mariusz Baranowski Truskawki na torcie
150' Jakub Cieślak Anteniarze
119' Tomasz Gumółka Anteniarze
142' Daniel Kornatka Truskawki na torcie
140' Marcin Karwas Truskawki na torcie
121' Paweł Grosicki Truskawki na torcie
117' Marcin Karwas Truskawki na torcie
116' Kamil Siatkowski Truskawki na torcie
113' Mirosław Kosek Truskawki na torcie
105' Mirosław Kosek Truskawki na torcie
1Marcin Karwas Truskawki na torcie

W drugim spotkaniu V kolejki Drugiej Ligi Szóstek na boisku przy ulicy Irzykowskiego stawiły się zespoły Anteniarzy oraz Truskawki Na Torcie. Pierwsze minuty to ciągła dominacja drużyny TNT. Już po 17 minutach prowadzili aż 0:5.  Bramki dla gości zdobywali: Mariusz Baranowski, Marcin Karwas, Mariusz Rębiewski oraz Daniel Kornatka. Anteniarze przez pierwszy kwadrans nie byli w stanie powstrzymywać skutecznych ataków TNT. Dopiero w 18 minucie bramkę dla gospodarzy zdobył Bartłomiej Adamiak po strzale z rzutu wolnego. Minutę później gola po akcji zdobył Przemysław Śliwiński. W dalszej części pierwszej połowy mecz był bardzo wyrównany, ale skuteczniejsi byli zawodnicy TNT.  Wynik meczu po pierwszej połowie wynosił 3:7. W drugiej odsłonie mecz był już bardziej wyrównany i Anteniarze dzielnie przeciwstawiali się rywalom. TNT przełamało defensywę gospodarzy dwukrotnie. Najpierw Karwat wystawił piłkę do niepilnowanego Daniela Kornatki, a ten celnym strzałem trafił do siatki oponenta. Następnie w 42 minucie Kornatka wystawił do Karwasa, a ten strzałem z 3 metrów zdobył bramkę na 3:9. Ostatnim akcentem meczu było trafienie na 4:9 w wykonaniu Jarosława Olszewskiego.