( 3 : 1 )
Jesień 2019 Druga Liga Szóstek

144' Jakub Głowala Dziki Futbolu
134' Damian Dobosz Dziki Futbolu
132' Adrian Rączka Dziki Futbolu
114' Krzysztof Mazurek Dziki Futbolu
1Przemek Sawicki FC Ochota

W dziewiątej kolejce zmagań sezonu jesiennego Drugiej Ligi Szóstek stanęły naprzeciwko siebie ekipy FC Ochoty oraz Dzików Futbolu. Zawodnicy w fioletowych trykotach są już zaledwie o krok od wywalczenia sobie mistrzowskiego tytułu, więc nie może dziwić, że od pierwszego gwizdka sędziego ruszyli do zdecydowanych ataków, które szybko przełożyły się też na bramki. Zaledwie niecałych dziesięciu minut potrzebowała drużyna Marka Jurgi, żeby zbudować sobie bezpieczną trzybramkową przewagę. Rywale nie mieli jednak zamiaru pozostawać im dłużnym i do przerwy zapisali na swoim koncie pierwsze trafienie w tym starciu, a ostateczny wynik wciąż nie był rozstrzygnięty. Pierwsze minuty po zmianie stron były jeszcze dość wyrównane, ale dzięki znakomicie spisującemu się w ataku duetowi Krystian Nowakowski i Przemek Sawicki, oraz wspierającemu ich z defensywy Adrianowi Barejowi, Ochota przez cały czas kontrolowała przebieg gry i nie pozwoliła przeciwnikom na zniwelowanie strat. Po ostatnim gwizdku sędziego cieszyć się oni mogli z pewnej wygranej 7:4 i na finiszu rozgrywek wciąż zasiadają na fotelu lidera.