( 2 : 1 )
Jesień 2019 Druga Liga Szóstek

132' Przemek Sawicki FC Ochota
121' Adrian Barej FC Ochota
129' Radek Trzciński Fast Trans
1Karol Mroczkowski Fast Trans

W siódmej kolejce Drugiej Ligi Szóstek doszło wreszcie do szlagierowego starcia na samym szczycie tabeli, w którym zmierzyły się ze sobą ekipy pierwszej w stawce i wciąż niepokonanej FC Ochoty oraz wicelidera, Fast Transu. Jak przystało na spotkanie pomiędzy głównymi faworytami do tytułu, to już od pierwszych minut stało ono na naprawdę wysokim i wyrównanym poziomie. Przez większość czasu walka była bardzo zacięta i zażarta, przez co klarowne akcje podbramkowe należały do rzadkości i pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem Ochoty 2:1, co oznaczało, że losy  końcowego zwycięstwa wciąż pozostawały otwarte. Niemal identycznie wyglądała sytuacja na boisku również po wznowieniu gry i dopiero na kwadrans przed końem spotkania graczom w fioletowych trykotach udało się wreszcie wyjść na dwubramkowe prowadzenie. Wydawało się, że będzie to wystarczający dystans do utrzymania wygranej, ale FT nie miało zamiaru odpuszczać i najpierw zanotowali oni na swoim koncie gola kontaktowego, a następnie świetnym strzałem z dystansu popisał się Karol Mroczkowski, który kompletując hat-tricka uratował tym samym dla swojej ekipy jeden punkt, a cały pojedynek zakończył się remisem 4:4 i naszczycie tabeli zachowane zostało status quo.