( 3 : 0 )
Jesień 2019 Druga Liga Szóstek

150' Jakub Głowala Dziki Futbolu
149' Jakub Głowala Dziki Futbolu
148' Jakub Głowala Dziki Futbolu
139' Rafał Jaworek Dziki Futbolu
131' Łukasz Zembrzuski Dziki Futbolu
130' Jakub Głowala Dziki Futbolu
123' Łukasz Zembrzuski Dziki Futbolu
119' Łukasz Sikorski Dziki Futbolu
108' Damian Dobosz Dziki Futbolu
150' Łukasz Zembrzuski Dziki Futbolu
149' Łukasz Zembrzuski Dziki Futbolu
139' Damian Dobosz Dziki Futbolu
131' Jakub Głowala Dziki Futbolu
130' Łukasz Zembrzuski Dziki Futbolu
123' Jakub Głowala Dziki Futbolu
119' Jakub Głowala Dziki Futbolu
1Jakub Głowala Dziki Futbolu

W starciu Dzików Futbolu z Tank Team od początku przewagę wypracowali sobie nominalni gospodarze i na efekty nie trzeba było długo czekać. Już w 8 minucie Damian Dobosz wykorzystał błąd bramkarza i było 1:0. Potem mecz się nieco wyrównał, było sporo walki, ale końcówka pierwszej odsłony należała do ekipy Adriana Rączki. Gole wtedy zdobyli Łukasz Zembrzuski i Jakub Głowała i na przerwę „Dziki” schodziły z prowadzeniem 3:0. Tuż po zmianie stron duet Zembrzuski – Głowała znów wystąpił w głównej roli, podwyższając na 5:0, ale potem swojego pierwsze trafienie zanotowali goście. Przepięknym strzałem w samo okienko popisał się Łukasz Jeziorski. Jednak nie miało to większego wpływu na obraz tego widowiska, gdyż to wciąż DF dominowali na placu. W efekcie po naprawdę udanym spotkaniu w ich wykonaniu wygrali 9:3. Świetnie spisał się zwłaszcza Jakub Głowała, autor czterech bramek i trzech asyst, ale cały zespół spisał się na medal. Dziki Futbolu zwyciężyli trzeci raz z rzędu, Tank Team zaś nadal prezentuje sinusoidalną formę.