No Matches
Rywale: Synowie Gmocha | Jesień 2020 Druga Liga Szóstek

Rywale Mecze Zw. Rem. Przegr. Bramki
FC Devils 6 5 1 0 46 - 19
Pędzące Kurczaki 6 2 1 3 23 - 28
FC Wczorajsi 5 1 0 4 13 - 23
Akszon Team 4 4 0 0 21 - 12
Znista 3 3 0 0 18 - 14
Czupakabry Warszawa 3 2 0 1 21 - 14
Kabaret Starszych Panów 3 2 0 1 20 - 19
FC Drinkers 3 2 0 1 18 - 13
Gramy Czasami 3 1 0 2 13 - 11
Desperados 3 1 0 2 7 - 11
Janusze 2 2 0 0 16 - 3
Schodki 2 2 0 0 13 - 8
Team Morświn 2 2 0 0 11 - 4
Drużyna A 2 1 0 1 16 - 14
TSP Szatańskie Pęto 2 1 0 1 6 - 5
Haratacze 2 1 0 1 4 - 5
Drink Team 2 0 0 2 6 - 11
Yelonki 2 0 0 2 4 - 11
Chyże Rosomaki 2 0 0 2 3 - 8
Old Legion 2 0 0 2 2 - 13
Ceteris Paribus 1 1 0 0 17 - 2
Strzały Znikąd 1 1 0 0 13 - 5
Old Boys '13 1 1 0 0 12 - 8
Stare Bemowo 1 1 0 0 11 - 0
W1nners 1 1 0 0 11 - 9
For Fan Tim 1 1 0 0 10 - 6
Oldboys Derby 1 1 0 0 10 - 2
FC Ursynów Old Stars 1 1 0 0 9 - 4
WAP 1 1 0 0 9 - 7
Hattrick 1 1 0 0 8 - 2
KS GramyNaWawrzyniaka 1 1 0 0 8 - 2
Karaszsznikoff 1 1 0 0 8 - 2
Szmeterlink 1 1 0 0 7 - 4
El Loco 1 1 0 0 6 - 2
KTS Chimera 1 1 0 0 6 - 3
Marchewki Zagłady II 1 1 0 0 6 - 1
Orzeł Ząbki 1 1 0 0 6 - 3
Teraz Kolska 1 1 0 0 5 - 4
Truskawki na torcie 1 1 0 0 5 - 4
Forza 1 1 0 0 4 - 3
TS Kopernik 1 1 0 0 3 - 1
RKS Argus 1 0 1 0 7 - 7
SSIJ 1 0 1 0 6 - 6
Anteniarze 1 0 0 1 5 - 6
Złotopolscy Warszawa 1 0 0 1 5 - 6
ASPN Bemowo 1 0 0 1 4 - 16
Chaos Ochota 1 0 0 1 4 - 9
Fast Trans 1 0 0 1 4 - 9
Izba Wytrzeźwień 1 0 1 0 4 - 4
Kindybały FC 1 0 1 0 4 - 4
Regional & Friends 1 0 0 1 4 - 5
Zjazd 1 0 0 1 4 - 11
Atak Klonów 1 0 0 1 3 - 4
FC Yelonki 1 0 0 1 3 - 5
Abstynenci 1 0 1 0 2 - 2
Nie Ma Mocnych 1 0 0 1 2 - 3
Team B 1 0 0 1 2 - 4
ADP Wolska Ferajna 1 0 0 1 1 - 5
Bemovia 1 0 0 1 1 - 2
Lyreco 1 0 0 1 1 - 5
Bulbez Team Bemowo 1 0 0 1 0 - 7
Egoiści 1 0 0 1 0 - 6
Orły 1 0 0 1 0 - 8
Tabela 1 liga
# Zespół M Pkt
1 Chemik Bemowo 9 21
2 Moszna Squad 9 21
3 Dynamo 9 18
4 Gladiatorzy 9 15
5 Zjazd 9 11
Tabela 2 liga
# Zespół M Pkt
1 FC Warsaw United 9 21
2 FC Casuals 9 19
3 Defenders 9 17
4 Los Lamusos 9 16
5 St. Varsovia 9 14
Tabela 3 liga
# Zespół M Pkt
1 Haratacze 9 24
2 Lyreco 9 19
3 Drink Men 9 19
4 ADP Wolska Ferajna 9 19
5 Orły Leszka 9 14
Tabela 4 liga
Tabela 1 liga szóstek
# Zespół M Pkt
1 FC Ochota 9 27
2 AnonyMMous 9 22
3 All4One 9 19
4 FC NaNkacu 9 16
5 Drink Team 9 13
Tabela 2 liga szóstek
# Zespół M Pkt
1 ASPN Bemowo 9 19
2 Fast Trans 9 19
3 W1nners 9 18
4 Kindybały FC 9 18
5 Chaos Ochota 9 15
Tabela 3 liga szóstek
# Zespół M Pkt
1 KTS Chimera 9 25
2 Stara Lama 9 21
3 Stara Gwardia 9 18
4 Chłopcy do bicia 9 15
5 ACL Zerwane 9 15
Sponsor techniczny
Sponsorzy
Partnerzy