( 3 : 2 )
Jesień 2020 Pierwsza Liga Szóstek
  • niedziela, 22 listopad 2020
  • 09:00

141' Daniel Kościński Dziki Futbolu
140' Adrian Rączka Dziki Futbolu
132' Maciej Stanicki Dziki Futbolu
125' Daniel Kościński Dziki Futbolu
123' Maciej Stanicki Dziki Futbolu
115' Krystian Omen Dziki Futbolu
145' Bartłomiej Chmiel Drink Team
144' Norbert Taras Drink Team
122' Rafał Borowy Drink Team
111' Norbert Taras Drink Team
141' Damian Marcińczak Dziki Futbolu
140' Krystian Omen Dziki Futbolu
132' Damian Dobosz Dziki Futbolu
125' Maciej Stanicki Dziki Futbolu
115' Adrian Rączka Dziki Futbolu
145' Norbert Taras Drink Team
144' Łukasz Ładniak Drink Team
122' Paweł Fraszczyk Drink Team
111' Piotr Szestakowicz Drink Team
Czerwone kartki
147' Adrian Rączka Dziki Futbolu
1Maciej Stanicki Dziki Futbolu

Na otwarcie dziewiątej kolejki Pierwszej Ligi Szóstek w szranki stanęły drużyny środka tabeli, którym pozostała gra o przysłowiową pietruszkę. Mianowicie Dziki Futbolu podejmowały Drink Team, ale trzeba to głośno powiedzieć, że to goście zdecydowanie lepiej prezentowali się tej jesieni. Gdyby nie kłopoty kadrowe DT miał bardzo realne szanse na medal. Od początku oglądaliśmy jednak bardzo wyrównane zawody. Wprawdzie to faworyzowany DT dwa razy w pierwszej połowie wychodził na prowadzenie (1:0 i 2:1), ale ambitnie grający gospodarze po szalonej końcówce zeszli na przerwę prowadząc 3:2. Po zmianie stron goście uparcie dążyli do gola najpierw wyrównującego, następnie kontaktowego, a potem dającego jeszcze nadzieje na korzystny wynik. Dziki bowiem grali bardzo mądrze i skutecznie, trafiając po przerwie trzy razy pod rząd. Było już 6:2, ale goście zadbali o emocje do końca, bo pięć minut przed ostatnim gwizdkiem sędziego zmniejszyli dystans do dwóch goli. Na więcej zabrakło jednak i czasu i sił. Ostatecznie Dziki Futbolu pożegnały się z jesienną kampanią zwycięstwem nad Drink Teamem 6:4, a poprowadził je do niego autor dwóch goli i jednej asysty, Maciej Stanicki.