( 5 : 1 )
Jesień 2020 Czwarta Liga
  • niedziela, 22 listopad 2020
  • 16:00

140' Kamil Ceran Old Legion
136' Paweł Grzela Old Legion
124' Paweł Grzela Old Legion
123' Bartłomiej Chmiel Old Legion
108' Bartek Adamiak Old Legion
106' Paweł Grzela Old Legion
105' Paweł Grzela Old Legion
139' Tomasz Świder Nie Ma Mocnych
103' Przemysław Mazurek Nie Ma Mocnych
140' Stanisław Ławcewicz Old Legion
136' Bartek Adamiak Old Legion
124' Kamil Ceran Old Legion
123' Bartek Adamiak Old Legion
108' Stanisław Ławcewicz Old Legion
106' Bartek Adamiak Old Legion
105' Bartek Adamiak Old Legion
139' Sebastian Pieczonka Nie Ma Mocnych
103' Tomasz Świder Nie Ma Mocnych
108' Bartosz Maciołek Nie Ma Mocnych
1Bartek Adamiak Old Legion

Spotkanie w którym zmierzyły się drużyny z podium, zajmujące odpowiednio Old Legion – drugie i Nie Ma Mocnych – trzecie miejsce. Ponieważ oba zespoły dzieliła różnica zaledwie jednego oczka, walka toczyła się o przysłowiowe sześć punktów. Old Legion mając przed sobą do rozegrania dwa spotkania z rzędu, chciał za wszelką cenę wygrać pierwszy z nich.

Wynik w pierwszej połowie już w trzeciej minucie otworzyli Nie Ma Mocnych, po akcji przeprowadzonej przez Tomasza Świdra, który podał do zdobywcy bramki Przemysława Mazurka. 1:0 dla NMM tylko zaostrzyło apetyty na dalszy przebieg spotkania. Drużyna zielonych rozjuszona utratą gola, ruszyła z kopyta załączając szósty bieg, czego wynikiem były aż pięciokrotne zdobycze bramkowe w piątej, szóstej, ósmej oraz dwudziestej trzeciej i dwudziestej czwartej minucie spotkania. Oczywiście wśród strzelców brylowali dobrze znani ze swego fachu: Paweł Grzela – trzykrotnie oraz po razie Bartłomiejów dwóch: Adamiak i Chmiel. Asysty dołożyli: Stanisław Ławcewicz, Kamil Ceran i trzykrotnie wspomniany strzelec – Adamiak. Po przerwie jak i w całym meczu drużyna Nie Ma Mocnych dzielnie stawiała czoła rywalom lecz pomimo stwarzanych sytuacji, razili nieskutecznością. Legioniści natomiast kontynuowali strzelecką passę i w trzydziestej szóstej minucie podwyższyli na 6:1 po akcji Adamiak (asysta) – Grzela (gol).  NMM zdołali ustrzelić swoją drugą bramkę w meczu i w trzydziestej szóstej minucie dokonał tego wspomniany wcześniej Świder, po podaniu od Sebastiana Pieczonki. W czterdziestej minucie wynik spotkania ustalił na 7:2 Ceran, który wykorzystał podanie od Ławcewicza.

Po tym meczu Old Legion tymczasowo wskoczył na fotel lidera i już w kolejnym meczu musiał udowodnić czy zasłużenie objął prowadzenie na czwartym szczeblu rozgrywek.