( 4 : 2 )
Jesień 2020 Trzecia Liga Szóstek
  • niedziela, 22 listopad 2020
  • 14:00

149' Denis Boluts Stara Lama
119' Maciej Bartczak Stara Lama
114' Maciej Sawicki Stara Lama
113' Maciej Sawicki Stara Lama
111' Denis Boluts Stara Lama
145' Daniel Jagielski ACL Zerwane
142' Norbert Staniaszek ACL Zerwane
136' Daniel Jagielski ACL Zerwane
134' Daniel Jagielski ACL Zerwane
129' Tomasz Roczniak ACL Zerwane
128' Tomasz Roczniak ACL Zerwane
126' Tomasz Roczniak ACL Zerwane
120' Tomasz Roczniak ACL Zerwane
111' Michał Kubaszewski ACL Zerwane
1Tomasz Roczniak ACL Zerwane

Ten mecz miał dwa różne oblicza. W pierwszej połowie gra prowadzona była przez Faworyzowaną Starą Lamę, która wykorzystała więcej sytuacji bramkowych. 4:2 do przerwy to wynik jak najbardziej zasłużony. Wydawało się że zawodnicy w zielonych koszulkach mają mecz całkowicie pod kontrolą. Nic bardziej mylnego. W drugiej połowie gracze wicelidera wyraźnie stanęli, co skrzętnie wykorzystała ekipa ACL Zerwane. Sześć kolejnych bramek w ich wykonaniu i z wyniku 4-2 zrobiło się 4-9. Nominalnych gospodarzy stać było tylko na jedną bramkę autorstwa niezawodnego Denisa Bolutsa, dzięki której zdobył tytuł Króla Strzelców. Mecz szybki, przyjemny dla oka, oby więcej takich spotkań na boiskach Ligi Bemowskiej!