( 3 : 6 )
Jesień 2019 Druga Liga Szóstek

W jednym z ciekawiej zapowiadających się starć czwartej kolejki Drugiej Ligi Letniej doszło do pojedynku dwóch niepokonanych dotychczas ekip, czyli Gramy Czasami oraz FC Ochoty. Przed spotkaniem wydwawało się, że będzie to bardzo zacięty i wyrównany pojedynek, ale szybko okazało się, że przebieg meczu będzie zupełnie inny. W starcie to zdecydowanie lepiej weszła druga z tych ekip, która po zaledwie ośmiu minutach prowadziła już nadspodziewanie wysoko 4:0. Mimo, że później mecz był już zdecydowanie bardziej wyrównany, to graczom w czerwonych trykotach nie udało się zniwelować tej straty do przerwy i pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 6:3. Także po zmianie stron gra była dość zacięta, ale zdecydowanie lepszą skutecznością popisywała się tego dnia ekipa Przemka Sawickiego. Również w drugiej części spotkania grali oni mądrze w obronie, nie tracąc już więcej bramek, podczas gdy z przodu równie dobrze spisywał się zdobywca trzech bramek oraz jednej asysty Patryk Kozierkiewicz, dzięki czemu FCO pewnie zwyciężyła w całym starciu 10:3 i awansowała na pozycję lidera.