2020 Druga Liga Letnia

Kolejka 1

środa, 15.07.2020
19:00 FC Melange Marchewki Zagłady6 - 3
czwartek, 16.07.2020
19:00 Rekiny Ząbki Semper Victoria3 - 6
20:30 Lekkociężcy Tur Nieruchomości0 - 6
21:15 W1nners Anteniarze2 - 2

Kolejka 2

środa, 22.07.2020
19:00 FC Melange W1nners12 - 4
19:45 Marchewki Zagłady Synowie Ursynowa1 - 4
20:30 Semper Victoria Lekkociężcy3 - 5
czwartek, 23.07.2020
19:00 Anteniarze Rekiny Ząbki4 - 3

Kolejka 3

środa, 29.07.2020
19:00 SKS Lease Semper Victoria_ - _
19:00 Rekiny Ząbki FC Melange3 - 10
19:45 W1nners Marchewki Zagłady5 - 5
20:30 Synowie Ursynowa Tur Nieruchomości2 - 7
czwartek, 30.07.2020
19:45 Lekkociężcy Anteniarze1 - 2

Kolejka 4

środa, 05.08.2020
19:00 FC Melange Lekkociężcy5 - 6
19:00 Semper Victoria Synowie Ursynowa1 - 10
19:45 Marchewki Zagłady Tur Nieruchomości5 - 6
19:45 Anteniarze SKS Lease6 - 1
czwartek, 06.08.2020
20:30 W1nners Rekiny Ząbki4 - 5

Kolejka 5

środa, 12.08.2020
19:00 SKS Lease FC Melange_ - _
19:45 Lekkociężcy W1nners_ - _
19:45 Synowie Ursynowa Anteniarze_ - _
20:30 Tur Nieruchomości Semper Victoria_ - _
czwartek, 13.08.2020
20:30 Rekiny Ząbki Marchewki Zagłady_ - _

Kolejka 6

środa, 19.08.2020
19:00 FC Melange Synowie Ursynowa_ - _
19:45 W1nners SKS Lease_ - _
19:45 Marchewki Zagłady Semper Victoria_ - _
20:30 Anteniarze Tur Nieruchomości_ - _
czwartek, 20.08.2020
19:00 Rekiny Ząbki Lekkociężcy_ - _

Kolejka 7

środa, 26.08.2020
19:00 Semper Victoria Anteniarze_ - _
19:45 Synowie Ursynowa W1nners_ - _
19:45 Lekkociężcy Marchewki Zagłady_ - _
20:30 Tur Nieruchomości FC Melange_ - _
czwartek, 27.08.2020
20:30 SKS Lease Rekiny Ząbki_ - _

Kolejka 8

środa, 02.09.2020
19:00 FC Melange Semper Victoria_ - _
19:45 Marchewki Zagłady Anteniarze_ - _
20:30 W1nners Tur Nieruchomości_ - _
czwartek, 03.09.2020
19:45 Lekkociężcy SKS Lease_ - _
20:30 Rekiny Ząbki Synowie Ursynowa_ - _

Kolejka 9

środa, 09.09.2020
19:00 Anteniarze FC Melange_ - _
19:45 SKS Lease Marchewki Zagłady_ - _
20:30 Semper Victoria W1nners_ - _
20:30 Synowie Ursynowa Lekkociężcy_ - _
czwartek, 10.09.2020
19:00 SKS Lease Synowie Ursynowa_ - _
19:45 Tur Nieruchomości Rekiny Ząbki_ - _
Tabela 1 liga
# Zespół M Pkt
1 Gladiatorzy 9 27
2 Chemik Bemowo 9 21
3 Moszna Squad 9 21
4 Young Legion 9 14
5 Partyzant Leszno 9 13
Tabela 2 liga
# Zespół M Pkt
1 BKS 04 Górki 10 27
2 Argentina FC 10 19
3 Agil at Agord 10 15
4 Wariaty Kuchara 10 13
5 Old United 10 12
Tabela 3 liga
# Zespół M Pkt
1 Los Lamusos 8 22
2 Bemovia 8 19
3 Orzeł Ząbki 8 13
4 PRE Wwa 8 13
5 Walec 8 10
Tabela 4 liga
Tabela 1 liga szóstek
# Zespół M Pkt
1 FC Ochota 8 24
2 AnonyMMous 8 17
3 Bulbez Team Bemowo 8 15
4 Bad Boys Zielonki 8 13
5 All4One 8 12
Tabela 2 liga szóstek
# Zespół M Pkt
1 Dziki Futbolu 9 24
2 The New GreenBack 9 21
3 Gramy Czasami 9 18
4 ASPN Bemowo 9 16
5 MELOdramat 9 15
Tabela 3 liga szóstek
# Zespół M Pkt
1 W1nners 9 27
2 307 Targówek 9 24
3 Teraz Kolska 9 18
4 FC Yelonki 9 15
5 FC Devs 9 12
Sponsor techniczny
Sponsorzy