3Bartosz Nowodworski Tur Nieruchomości
1Damian Krupa Tur Nieruchomości
1Viktor Yeremii Tur Nieruchomości
1Kamil Kamiński Tur Nieruchomości

O godzinie 21:00 na boisku przy ulicy Obrońców Tobruku w szranki stanęły ekipy TURu Nieruchmości oraz SKSu Lease. Zdecydowanym faworytem byli nominalni gospodarze plasujacy się na pierwszym miejscu w tabeli Drugiej Ligi Letniej. Wynik spotkania już w ósmej minucie otworzył Kamil Kamiński po fatalnym błędzie formacji defensywnej rywali. Chwilę później mieliśmy już 4:0 po błyskawicznym hattricku ze strony Damiana Krupy. W dwunastej oraz trzynastej minucie na listę strzelców dopisał się również Viktor Yaremi. Ostatnia bramka pierwszej połowy padła w osiemnastej minucie po świetnej dwójkowej akcji Bartosza Nowodworskiego oraz Kamila Kamińskiego. Po zmianie stron obraz gry się nie zmienił. Dominujący TUR nie dał najmniejszych szans na zbliżenie się rywali do ich własnego pola karnego. W przeciągu następnych dwudziestu minut po SKSie przejechał się czołg o masie 9 goli zdobytych przez świetnie grających gospodarzy. Końcowy rezultat 16:0 pozwolił TURowi utrzymać się w fotelu lidera Drugiej Ligi Letniej.