( 1 : 4 )
2020 Druga Liga Letnia
  • środa, 26 sierpień 2020
  • 20:30

137' Bartosz Nowodworski Tur Nieruchomości
124' Kamil Kamiński Tur Nieruchomości
122' Bartosz Nowodworski Tur Nieruchomości
108' Kamil Kamiński Tur Nieruchomości
120' Kamil Sadowski FC Melange
115' Łukasz Słowik FC Melange
112' Adrian Zegar FC Melange
105' Łukasz Słowik FC Melange
122' Grzegorz Sitnik Tur Nieruchomości
108' Bartosz Nowodworski Tur Nieruchomości
120' Adrian Zegar FC Melange
115' Tomasz Kałun FC Melange
112' Kamil Sadowski FC Melange
105' Kamil Sadowski FC Melange
1Bartosz Nowodworski Tur Nieruchomości
1Bartosz Jakubiel FC Melange

Tego meczu nie trzeba specjalnie anonsować. W szranki stanęły dwie niesprzecznie najlepsze drużyny tego sezonu Drugiej Ligi Letniej, które z piętnastoma punktami na koncie prowadziły w ligowej tabeli. Mowa o Turze Nieruchomości oraz FC Melange, które w środowy wieczór stworzyły kapitalne widowisko. Można śmiało napisać, że mecz ten miał dwa oblicza. Pierwsza połowa to pokaz skutecznej gry ekipy Łukasz Słowika, która po dwudziestu minutach prowadziła już 4:1. Po zmianie stron zaś bardzo szybko do głosu doszli gracze w czerwonych trykotach, którzy już po czterech minutach złapali kontakt (4:3). Potem natomiast konsekwentnie dążyli do kolejnych goli, ale bardzo długo na ich drodze oprócz defensywy stawał najlepszy na placu, golkiper gości, Bartek Jakubiel. Trzy minuty przed końcem meczu w końcu sposób na niego znalazł z kolei najlepszy wśród gospodarzy, Bartosz Nowodworski, ustalając jak się chwile potem okazało wynik spotkania na 4:4. Taki wynik sprawił, że nadal w tabeli lepszą różnica goli prowadzi FC Melange, ale wobec nie próżnującej grupy pościgowej przewaga pierwszej dwójki zmalała do trzech punktów.