Tabela: Wiosna 2022 - 1. Liga 7x7
Pozycja   Zespół M W R P Br. Rb Pkt Forma
  1 FC Hermes 9 8 1 0 38:15 23 25 WygranaWygranaRemis
  2 Gladiatorzy 9 7 0 2 36:22 14 21 WygranaWygranaWygrana
  3 Chemik Bemowo 9 6 2 1 43:15 28 20 WygranaPrzegranaRemis
  4 Dynamo 9 5 2 2 29:18 11 17 WygranaWygranaRemis
  5 Altus 9 5 1 3 35:27 8 16 PrzegranaWygranaRemis
  6 Moszna Squad 8 3 0 5 23:38 -15 9 WygranaPrzegranaPrzegrana
  7 FC Warsaw United 9 2 1 6 17:31 -14 7 PrzegranaPrzegranaWygrana
  8 Haratacze 8 2 0 6 12:32 -20 6 PrzegranaPrzegranaPrzegrana
  9 Zmarnowane Talenty 9 1 1 7 21:38 -17 4 PrzegranaWygranaPrzegrana
  10 Zjazd 9 1 0 8 17:35 -18 3 PrzegranaWygranaPrzegrana

Jeżeli klikniesz nazwę zespołu, zobaczysz wiele użytecznych ikon, np. terminarz, skład itp. Jeżeli klikniesz w jedną z nich, zobaczysz pełną informację.
Tabela 1 liga 7x7
# Zespół M Pkt
1 Chemik Bemowo 7 15
2 Moszna Squad 7 15
3 Legion 7 13
4 Dynamo 7 13
5 Haratacze 7 12
Tabela 2 liga 7x7
# Zespół M Pkt
1 Defenders 7 19
2 Grinders 8 17
3 Dream Team Warsaw 8 16
4 FC Zaborów 8 12
5 BKS 04 Górki 7 10
Tabela 3 liga 7x7
# Zespół M Pkt
1 Impuls FC 8 18
2 Old United 7 15
3 Zielony Stolik 8 15
4 Los Blancos 6 13
5 Team Ivulin 6 9
Tabela 4 liga 7x7
# Zespół M Pkt
1 Chlejsy FC 8 22
2 Drink Men 8 17
3 Orły Leszka 8 16
4 FC Kazubów 8 16
5 East Crew 8 12
Tabela 5 liga 7x7
# Zespół M Pkt
1 Żoliball 8 19
2 Energetyk 8 18
3 Team Ivulin III 6 16
4 Italian Flowers 7 10
5 Walec II 8 10
Tabela 6 liga 7x7
Tabela SuperLiga6
# Zespół M Pkt
1 KS Browarek 8 21
2 Zakład Pogrzebowy Tanatos 8 18
3 Połczyn Brothers 8 16
4 Wilki 8 15
5 Sempy 8 11
Tabela 2 liga 6x6
# Zespół M Pkt
1 Gramy Czasami 6 13
2 Altus 6 13
3 FC Prykarpattia 6 11
4 FC NaNkacu 6 10
5 Union Of Boys 6 9
Tabela 3 liga 6x6
# Zespół M Pkt
1 FK Loko 7 16
2 Maghreb United 7 15
3 Korsarze 7 15
4 Kindybały FC 7 13
5 Bate-Sai FC 7 11
Tabela 4 liga 6x6
# Zespół M Pkt
1 W1nners 7 15
2 Galicia 6 13
3 Moonfox 6 12
4 Czumy 6 12
5 Semper Victoria 7 12
Tabela 5 liga 6x6
# Zespół M Pkt
1 UA Team 7 18
2 X Force For Ever 6 15
3 KS Syfon 7 15
4 FC Devs 7 15
5 Raptusy Ursus 7 12
Tabela 6 liga 6x6
# Zespół M Pkt
1 UKS Południe Czosnów 7 19
2 Marchewki Zagłady 7 12
3 KTS Chimera 6 12
4 Airwent 7 10
5 Reytan 6 10
Tabela 7 liga 6x6
# Zespół M Pkt
1 FC Albatros 7 18
2 Copanina 7 16
3 Le Cabaret 8 15
4 Szybka Piłka Młociny 7 13
5 FC Yelonki 7 12
Tabela 8 liga 6x6
# Zespół M Pkt
1 1926 8 22
2 Zespół R 8 19
3 AJS Parts 8 17
4 Młodzi Perspektywiczni 8 15
5 FC KBDB 7 14
Tabela 9 liga 6x6
# Zespół M Pkt
1 Stado Szakali 7 21
2 Sparta 7 15
3 AM AM Kebab Mokotów 6 12
4 Hiszpapolski 6 12
5 Cool Team 7 9
Sponsorzy