Zdjęcie Damian Metryka

Damian Metryka

Moszna Squad

Zima 2022 SuperLiga6

Historia rozegranych meczów
Mecze Bramki Asysty Żółte kartki Czerwone kartki MVP
09.01.2022 Moszna Squad 6 - 7 FK Almaz 1 1 0 0 0
16.01.2022 Moszna Squad 5 - 3 Korsarze 0 0 0 0 0
23.01.2022 Moszna Squad 8 - 4 Zjazd 0 1 0 0 0
30.01.2022 Moszna Squad 3 - 9 Gladiatorzy 0 0 0 0 0
27.02.2022 Chemik Bemowo 15 - 6 Moszna Squad 0 0 0 0 0
13.03.2022 Moszna Squad 7 - 10 FC Franklin Club 0 0 0 0 0
Rozegrane 1 2 0 0 0
Statystyki osobiste
Zawody Zespół Rozegrał Bramki  Asysty  Żółte kartki  Czerwone kartki  MVP 
Lato 2022 Czwarta Liga Agil at Agord 5 7 7 0 0 2
Lato 2022 Szósta Liga R-Gol 2 0 0 0 0 0
Wiosna 2022 Pierwsza Liga Moszna Squad 6 1 2 0 0 0
Wiosna 2022 Trzecia Liga Agil at Agord 5 2 6 0 0 2
Wiosna 2022 Czwarta Liga R-Gol 1 1 0 0 0 0
Wiosna 2022 Piąta Liga Zielony Stolik 1 0 0 0 0 0
Zima 2022 SuperLiga6 Moszna Squad 6 1 2 0 0 0
Jesień 2021 Pierwsza Liga Moszna Squad 6 1 2 0 0 0
Jesień 2021 Druga Liga Agil at Agord 7 3 1 0 0 1
Jesień 2021 Trzecia Liga Catenaccio Varsovie 4 0 1 0 0 0
Wiosna 2021 Pierwsza Liga Moszna Squad 8 0 0 1 0 0
Wiosna 2021 Druga Liga Agil at Agord 9 5 4 1 0 2
Jesień 2020 Pierwsza Liga Moszna Squad 6 0 7 1 0 1
Jesień 2020 Druga Liga Agil at Agord 8 6 3 0 0 1
2020 Druga Liga Letnia Synowie Ursynowa 1 1 0 0 0 0
Wiosna 2020 Pierwsza Liga Moszna Squad 9 2 2 0 0 0
Wiosna 2020 Druga Liga Agil at Agord 7 7 8 4 1 2
2020 Pierwsza Liga Zimowa Moszna Squad 5 1 0 0 0 0
2020 Trzecia Liga Zimowa Agil at Agord 6 5 8 1 0 1
Jesień 2019 Pierwsza Liga Moszna Squad 7 6 1 1 0 0
Jesień 2019 Druga Liga Agil at Agord 7 10 4 1 1 2
Jesień 2019 Pierwsza Liga Szóstek Rycerze Świtu 1 0 0 0 0 0
Wiosna 2019 Pierwsza Liga Moszna Squad 6 0 0 0 0 0
Wiosna 2019 Trzecia Liga Agil at Agord 8 16 5 0 0 6
2019 Pierwsza Liga Zimowa Moszna Squad 6 2 0 0 0 0
2019 Druga Liga Zimowa SSIJ 7 8 2 0 0 0
Jesień 2018 Pierwsza Liga Moszna Squad 5 0 0 0 0 0
Jesień 2018 Druga Liga SSIJ 9 2 3 2 0 1
Jesień 2018 Trzecia Liga Agil at Agord 7 9 11 1 0 1
Jesień 2018 Pierwsza Liga Szóstek Rycerze Świtu 1 3 0 0 1 0
2018 Pierwsza Liga Letnia FC Ursynów 3 1 0 0 0 0
2018 Druga Liga Letnia BaguSSiJ 6 6 4 0 0 1
2018 Trzecia Liga Letnia FC Ursynów Oldschool 2 3 3 0 0 2
Wiosna 2018 Pierwsza Liga Moszna Squad 4 1 1 0 0 0
Wiosna 2018 Druga Liga SSIJ 9 8 3 0 0 1
Wiosna 2018 Trzecia Liga Agil at Agord 8 9 2 2 0 2
2018 Pierwsza Liga Halowa Moszna Squad 4 3 1 0 0 0
2018 Druga Liga Halowa SSIJ 7 15 9 0 0 1
2018 Trzecia Liga Halowa Agil at Agord 8 8 8 0 0 2
Jesień 2017 Pierwsza Liga Moszna Squad 9 3 1 0 0 0
Jesień 2017 Druga Liga SSIJ 9 6 1 1 0 3
Jesień 2017 Trzecia Liga Agil at Agord 9 5 4 1 0 3
Jesień 2017 Pierwsza Liga Naturalna KS Kierownicy 6 2 0 0 0 0
2017 Pierwsza Liga Letnia FC Ursynów 6 2 2 0 0 0
2017 Druga Liga Letnia BaguSSiJ 7 9 5 0 0 2
Wiosna 2017 Pierwsza Liga Moszna Squad 8 2 1 0 0 0
Wiosna 2017 Druga Liga SSIJ 8 5 2 0 0 2
Wiosna 2017 Trzecia Liga Agil at Agord 9 4 6 1 0 1
Wiosna 2017 Pierwsza Liga Naturalna KS Kierownicy 4 0 2 1 0 0
2017 Pierwsza Liga Halowa Moszna Squad 7 4 5 0 0 1
2017 Druga Liga Halowa SSIJ 8 6 3 0 0 1
2017 Trzecia Liga Halowa Agil at Agord 7 10 3 0 0 1
Jesień 2016 Pierwsza Liga Moszna Squad 7 1 1 1 0 0
Jesień 2016 Druga Liga SSIJ 9 11 4 1 0 4
Jesień 2016 Trzecia Liga Agil at Agord 6 4 1 0 0 2
Jesień 2016 Pierwsza Liga Naturalna KS Kierownicy 8 2 6 1 0 0
2016 Pierwsza Liga Letnia (Szobera) FC Ursynów 7 9 9 0 0 0
2016 Pierwsza Liga Letnia (Warszawianka) BaguSSiJ 10 13 10 0 0 2
Wiosna 2016 Pierwsza Liga Moszna Squad 6 5 0 1 0 0
Wiosna 2016 Druga Liga SSIJ 10 11 3 1 0 2
Wiosna 2016 Trzecia Liga Agil at Agord 9 12 6 0 0 4
Wiosna 2016 Pierwsza Liga Naturalna KS Kierownicy 6 2 8 1 0 0
2016 Pierwsza Liga Halowa St. Varsovia 3 0 2 0 0 0
2016 Druga Liga Halowa SSIJ 8 17 10 0 0 3
2016 Trzecia Liga Halowa Agil at Agord 7 25 7 0 0 1
2016 Czwarta Liga Halowa KS Kierownicy 1 2 0 0 0 0
Jesień 2015 ZINA Pierwsza Liga SSIJ 10 4 3 0 0 1
Jesień 2015 ZINA Trzecia Liga Agil at Agord 8 9 4 0 0 4
Jesień 2015 ZINA Czwarta Liga Laboratorium Dextera 6 2 2 0 0 0
Jesień 2015 ZINA Pierwsza Liga Naturalna KS Kierownicy 7 3 5 1 0 2
2015 Pierwsza Liga Letnia SSIJ 9 14 12 0 0 4
2015 Druga Liga Letnia Ręczniki 8 13 6 0 0 0
Wiosna 2015 ZINA Pierwsza Liga St. Varsovia 2 1 0 0 0 0
Wiosna 2015 ZINA Druga Liga SSIJ 7 3 3 0 0 0
Wiosna 2015 ZINA Trzecia Liga Gramy Bez Głowy 6 1 0 1 0 0
Wiosna 2015 ZINA Pierwsza Liga Naturalna KS Kierownicy 5 4 1 0 0 1
2015 Trzecia Liga Halowa SSIJ 9 12 9 0 0 2
Jesień 2014 ZINA Druga Liga Grupa A DPD 1 2 0 0 0 0
Jesień 2014 ZINA Trzecia Liga SSIJ 9 13 8 0 0 3
Jesień 2014 ZINA Pierwsza Liga Naturalna KS Kierownicy 4 1 1 0 0 1
2014 Druga Liga Letnia SSIJ 10 17 9 0 0 1
Wiosna 2014 ZINA Pierwsza Liga Forza 5 2 1 0 0 0
Wiosna 2014 ZINA Trzecia Liga SSIJ 10 6 6 0 0 1
Wiosna 2014 ZINA Pierwsza Liga Naturalna KS Kierownicy 6 0 2 0 0 0
2014 Trzecia Liga Halowa SSIJ 9 16 25 0 0 3
Lato 2021 Druga Liga Agil at Agord 6 2 2 1 0 1
Lato 2021 Czwarta Liga Catenaccio Varsovie 9 16 5 1 0 7
Kariera zawodnika 557 466 316 29 3 94
Przebieg kariery
Zawody Sezon Zespół
Lato 2022 Czwarta Liga Lato 2022 Agil at Agord
Lato 2022 Szósta Liga Lato 2022 R-Gol
Wiosna 2022 Pierwsza Liga Wiosna 2022 Moszna Squad
Wiosna 2022 Trzecia Liga Wiosna 2022 Agil at Agord
Wiosna 2022 Czwarta Liga Wiosna 2022 R-Gol
Wiosna 2022 Piąta Liga Wiosna 2022 Zielony Stolik
Zima 2022 SuperLiga6 Zima 2022 Moszna Squad
Jesień 2021 Pierwsza Liga Jesień 2021 Moszna Squad
Jesień 2021 Druga Liga Jesień 2021 Agil at Agord
Jesień 2021 Trzecia Liga Jesień 2021 Catenaccio Varsovie
Wiosna 2021 Pierwsza Liga Wiosna 2021 Moszna Squad
Wiosna 2021 Druga Liga Wiosna 2021 Agil at Agord
Jesień 2020 Pierwsza Liga Jesień 2020 Moszna Squad
Jesień 2020 Druga Liga Jesień 2020 Agil at Agord
2020 Druga Liga Letnia Lato 2020 Synowie Ursynowa
Wiosna 2020 Pierwsza Liga Wiosna 2020 Moszna Squad
Wiosna 2020 Druga Liga Wiosna 2020 Agil at Agord
2020 Pierwsza Liga Zimowa Zima 2020 Moszna Squad
2020 Trzecia Liga Zimowa Zima 2020 Agil at Agord
Jesień 2019 Pierwsza Liga Jesień 2019 Moszna Squad
Jesień 2019 Druga Liga Jesień 2019 Agil at Agord
Jesień 2019 Pierwsza Liga Szóstek Jesień 2019 Rycerze Świtu
Wiosna 2019 Pierwsza Liga Wiosna 2019 Moszna Squad
Wiosna 2019 Trzecia Liga Wiosna 2019 Agil at Agord
2019 Pierwsza Liga Zimowa Zima 2019 Moszna Squad
2019 Druga Liga Zimowa Zima 2019 SSIJ
Jesień 2018 Pierwsza Liga Jesień 2018 Moszna Squad
Jesień 2018 Druga Liga Jesień 2018 SSIJ
Jesień 2018 Trzecia Liga Jesień 2018 Agil at Agord
Jesień 2018 Pierwsza Liga Szóstek Jesień 2018 Rycerze Świtu
2018 Pierwsza Liga Letnia Lato 2018 FC Ursynów
2018 Druga Liga Letnia Lato 2018 BaguSSiJ
2018 Trzecia Liga Letnia Lato 2018 FC Ursynów Oldschool
Wiosna 2018 Pierwsza Liga Wiosna 2018 Moszna Squad
Wiosna 2018 Druga Liga Wiosna 2018 SSIJ
Wiosna 2018 Trzecia Liga Wiosna 2018 Agil at Agord
2018 Pierwsza Liga Halowa Zima 2018 Moszna Squad
2018 Druga Liga Halowa Zima 2018 SSIJ
2018 Trzecia Liga Halowa Zima 2018 Agil at Agord
Jesień 2017 Pierwsza Liga Jesień 2017 Moszna Squad
Jesień 2017 Druga Liga Jesień 2017 SSIJ
Jesień 2017 Trzecia Liga Jesień 2017 Agil at Agord
Jesień 2017 Pierwsza Liga Naturalna Jesień 2017 KS Kierownicy
2017 Pierwsza Liga Letnia Lato 2017 FC Ursynów
2017 Druga Liga Letnia Lato 2017 BaguSSiJ
Wiosna 2017 Pierwsza Liga Wiosna 2017 Moszna Squad
Wiosna 2017 Druga Liga Wiosna 2017 SSIJ
Wiosna 2017 Trzecia Liga Wiosna 2017 Agil at Agord
Wiosna 2017 Pierwsza Liga Naturalna Wiosna 2017 KS Kierownicy
2017 Pierwsza Liga Halowa Hala 2017 Moszna Squad
2017 Druga Liga Halowa Hala 2017 SSIJ
2017 Trzecia Liga Halowa Hala 2017 Agil at Agord
Jesień 2016 Pierwsza Liga Jesień 2016 Moszna Squad
Jesień 2016 Druga Liga Jesień 2016 SSIJ
Jesień 2016 Trzecia Liga Jesień 2016 Agil at Agord
Jesień 2016 Pierwsza Liga Naturalna Jesień 2016 KS Kierownicy
2016 Pierwsza Liga Letnia (Szobera) Lato 2016 FC Ursynów
2016 Pierwsza Liga Letnia (Warszawianka) Lato 2016 BaguSSiJ
Wiosna 2016 Pierwsza Liga Wiosna 2016 Moszna Squad
Wiosna 2016 Druga Liga Wiosna 2016 SSIJ
Wiosna 2016 Trzecia Liga Wiosna 2016 Agil at Agord
Wiosna 2016 Pierwsza Liga Naturalna Wiosna 2016 KS Kierownicy
2016 Pierwsza Liga Halowa Hala 2016 St. Varsovia
2016 Druga Liga Halowa Hala 2016 SSIJ
2016 Trzecia Liga Halowa Hala 2016 Agil at Agord
2016 Czwarta Liga Halowa Hala 2016 KS Kierownicy
Jesień 2015 ZINA Pierwsza Liga Jesień 2015 SSIJ
Jesień 2015 ZINA Trzecia Liga Jesień 2015 Agil at Agord
Jesień 2015 ZINA Czwarta Liga Jesień 2015 Laboratorium Dextera
Jesień 2015 ZINA Pierwsza Liga Naturalna Jesień 2015 KS Kierownicy
2015 Pierwsza Liga Letnia Lato 2015 SSIJ
2015 Druga Liga Letnia Lato 2015 Ręczniki
Wiosna 2015 ZINA Pierwsza Liga Wiosna 2015 St. Varsovia
Wiosna 2015 ZINA Druga Liga Wiosna 2015 SSIJ
Wiosna 2015 ZINA Trzecia Liga Wiosna 2015 Gramy Bez Głowy
Wiosna 2015 ZINA Pierwsza Liga Naturalna Wiosna 2015 KS Kierownicy
2015 Trzecia Liga Halowa Hala 2015 SSIJ
Jesień 2014 ZINA Druga Liga Grupa A Jesień 2014 DPD
Jesień 2014 ZINA Trzecia Liga Jesień 2014 SSIJ
Jesień 2014 ZINA Pierwsza Liga Naturalna Jesień 2014 KS Kierownicy
2014 Druga Liga Letnia 2014 SSIJ
Wiosna 2014 ZINA Pierwsza Liga Wiosna 2014 Forza
Wiosna 2014 ZINA Trzecia Liga Wiosna 2014 SSIJ
Wiosna 2014 ZINA Pierwsza Liga Naturalna Wiosna 2014 KS Kierownicy
2014 Trzecia Liga Halowa Hala 2014 SSIJ
Lato 2021 Druga Liga Lato 2021 Agil at Agord
Lato 2021 Czwarta Liga Lato 2021 Catenaccio Varsovie
Tabela 1 liga
# Zespół M Pkt
1 FC Hermes 9 25
2 Gladiatorzy 9 21
3 Chemik Bemowo 9 20
4 Dynamo 9 17
5 Altus 9 16
Tabela 2 liga
# Zespół M Pkt
1 Civas 9 27
2 Defenders 9 21
3 FC Hermes II 9 19
4 Old United 9 16
5 BKS 04 Górki 9 15
Tabela 3 liga
# Zespół M Pkt
1 Agil at Agord 9 22
2 Legion 9 21
3 Drink Men 9 17
4 Szczęki Szczęśliwice 9 16
5 KS Na Pełnej 9 14
Tabela 4 liga
# Zespół M Pkt
1 Los Blancos 9 21
2 Kristal 9 19
3 Chlejsy FC 9 16
4 TK Ubezpeczenia 9 15
5 Energetyk 9 13
Tabela 5 liga
# Zespół M Pkt
1 Tornado UA 9 22
2 Zielony Stolik 9 19
3 Abnegat 9 18
4 Nie Ma Mocnych 9 15
5 FC Kazubów 9 14
Tabela 6 liga
# Zespół M Pkt
1 Warszawa Utd 9 25
2 FC Stała Gwardia 9 24
3 FC Buch 9 16
4 TS Kopernik 9 14
5 Le Cabaret 9 13
Tabela SuperLiga6
# Zespół M Pkt
1 KS Browarek 10 30
2 In-Plus Pojemna Halina 10 21
3 eXc Mobile Ochota 10 18
4 SS Cyrkulatka 10 12
5 FK Almaz 10 12
Tabela 1 liga szóstek
# Zespół M Pkt
1 Gramy Czasami 9 24
2 FC NaNkacu 10 18
3 All4One 9 18
4 Bad Boys Zielonki 10 15
5 FC Zielony Alkobus 10 15
Tabela 2 liga szóstek
# Zespół M Pkt
1 FC Warsaw Team 9 21
2 La Zabava 9 20
3 Last Dance 9 19
4 Gramy Swoje 9 16
5 Powiew Czarnobyla 9 15
Tabela 3 liga szóstek
# Zespół M Pkt
1 East Crew 9 27
2 Moonfox 9 21
3 Miód Malina 9 16
4 Sparta 9 16
5 Semper Victoria 9 13
Tabela 4 liga szóstek
# Zespół M Pkt
1 Zofijki FC 9 24
2 FC Kanwa 9 19
3 Szybki Shot 9 18
4 KTS Chimera 9 16
5 Zespół R 9 14
Sponsorzy
Partnerzy