( 1 : 1 )
Lato 2022 Druga Liga
Kolejka 1
  • poniedziałek, 04 lipiec 2022
  • 20:30

Skład wyjściowy


Wydarzenia

Bramki
134' Stanisław Królikiewicz Korpus United (d. Kmioty)
127' Tadeusz Epsztein Korpus United (d. Kmioty)
118' Stanisław Królikiewicz Korpus United (d. Kmioty)
Asysty
134' Tadeusz Epsztein Korpus United (d. Kmioty)
127' Stanisław Królikiewicz Korpus United (d. Kmioty)
118' Tadeusz Epsztein Korpus United (d. Kmioty)
MVP

 Podsumowanie

Czas na mecz debiutantów w naszych rozgrywkach, czyli spotkanie Kmiotów i Harataczy. Patryk Rosłaniec i spółka po średnio udanym sezonie wiosennym, rozpoczynają letnią kampanię na drugim szczeblu rozgrywkowym. Pierwsza połowa bardzo wyrównana która zakończyła się wynikiem 1:1. Po zmianie stron byliśmy świadkami bardziej zaciętego spotkania, z którego zwycięsko wyszła drużyna gości wygrywając łącznie 3:5. Najlepszy na boisku został wybrany Bartek Niedziałkowski, któremu udało się ustrzelić hattrika. 

watch

Tabela 1 liga
# Zespół M Pkt
1 FC Hermes 9 25
2 Gladiatorzy 9 21
3 Chemik Bemowo 9 20
4 Dynamo 9 17
5 Altus 9 16
Tabela 2 liga
# Zespół M Pkt
1 Civas 9 27
2 Defenders 9 21
3 FC Hermes II 9 19
4 Old United 9 16
5 BKS 04 Górki 9 15
Tabela 3 liga
# Zespół M Pkt
1 Agil at Agord 9 22
2 Legion 9 21
3 Drink Men 9 17
4 Szczęki Szczęśliwice 9 16
5 KS Na Pełnej 9 14
Tabela 4 liga
# Zespół M Pkt
1 Los Blancos 9 21
2 Kristal 9 19
3 Chlejsy FC 9 16
4 TK Ubezpeczenia 9 15
5 Energetyk 9 13
Tabela 5 liga
# Zespół M Pkt
1 Tornado UA 9 22
2 Zielony Stolik 9 19
3 Abnegat 9 18
4 Nie Ma Mocnych 9 15
5 FC Kazubów 9 14
Tabela 6 liga
# Zespół M Pkt
1 Warszawa Utd 9 25
2 FC Stała Gwardia 9 24
3 FC Buch 9 16
4 TS Kopernik 9 14
5 Le Cabaret 9 13
Tabela SuperLiga6
# Zespół M Pkt
1 KS Browarek 10 30
2 In-Plus Pojemna Halina 10 21
3 eXc Mobile Ochota 10 18
4 SS Cyrkulatka 10 12
5 FK Almaz 10 12
Tabela 1 liga szóstek
# Zespół M Pkt
1 Gramy Czasami 9 24
2 FC NaNkacu 10 18
3 All4One 9 18
4 Bad Boys Zielonki 10 15
5 FC Zielony Alkobus 10 15
Tabela 2 liga szóstek
# Zespół M Pkt
1 FC Warsaw Team 9 21
2 La Zabava 9 20
3 Last Dance 9 19
4 Gramy Swoje 9 16
5 Powiew Czarnobyla 9 15
Tabela 3 liga szóstek
# Zespół M Pkt
1 East Crew 9 27
2 Moonfox 9 21
3 Miód Malina 9 16
4 Sparta 9 16
5 Semper Victoria 9 13
Tabela 4 liga szóstek
# Zespół M Pkt
1 Zofijki FC 9 24
2 FC Kanwa 9 19
3 Szybki Shot 9 18
4 KTS Chimera 9 16
5 Zespół R 9 14
Sponsorzy
Partnerzy