( 3 : 2 )
Zima 2022 - 3. Liga 7x7
  • niedziela, 27 luty 2022
  • 10:00

150' Mikołaj Tchorzewski BKS 04 Górki
149' Adam Marcinkiewicz BKS 04 Górki
140' Łukasz Dworakowski BKS 04 Górki
129' Łukasz Dworakowski BKS 04 Górki
121' Adam Marcinkiewicz BKS 04 Górki
118' Mikołaj Tchorzewski BKS 04 Górki
106' Adam Marcinkiewicz BKS 04 Górki
150' Rafał Popis Zjednoczona Ochota
144' Oskar Górecki Zjednoczona Ochota
138' Oskar Górecki Zjednoczona Ochota
135' Oskar Górecki Zjednoczona Ochota
135' Rafał Popis Zjednoczona Ochota
114' Rafał Popis Zjednoczona Ochota
104' Radosław Kuhn Zjednoczona Ochota
150' Jakub Ojrzyński BKS 04 Górki
149' Bartłomiej Kochman BKS 04 Górki
140' Adam Marcinkiewicz BKS 04 Górki
129' Mikołaj Tchorzewski BKS 04 Górki
118' Jakub Ojrzyński BKS 04 Górki
150' Oskar Górecki Zjednoczona Ochota
144' Marcin Garbacz Zjednoczona Ochota
114' Krystian Kołodziejski Zjednoczona Ochota
104' Rafał Popis Zjednoczona Ochota
1Maciej Wojciecki Zjednoczona Ochota
1Rafał Popis Zjednoczona Ochota

Obie drużyny przed spotkaniem wiedziały, że w bieżącym sezonie nie znajdą się na podium i z dużym prawdopodobieństwem zakończą go w okolicach środka tabeli. Mimo to nie spodziewaliśmy się słabego meczu, ponieważ BKS 04 Górki oraz Zjednoczona Ochota to zespoły, które zawsze chcą wygrywać. Pierwsze 25 minut zakończyło się prowadzeniem 3:2 gospodarzy. Zaczęli oni od straty bramki, doprowadzili do remisu, a następnie ponownie musieli gonić wynik. Nieustępliwość pozwoliła na kolejne wyrównanie i objęcie prowadzenia. Przy bramce na 3:2 pomógł bramkarz gości, który wypuścił piłkę z rąk i tym samym wyłożył ją, jak na tacy przeciwnikowi. W drugiej połowie również mieliśmy rollercoaster. Tym razem to Zjednoczona Ochota goniła wynik i trzeba przyznać, że robiła to bardzo skutecznie. Na dwie minuty przed końcem prowadziła jedną bramką i wszystko wskazywało na to, że obronią zwycięstwo 5:6. Niestety dla nich, BKS pokazał charakter i doprowadził do jeszcze jednego remisu w tym spotkaniu. Mało tego, poszli za ciosem i w ostatniej minucie przechylili szalę na swoją korzyść. To jednak nie był koniec emocji, ostatnie sekundy spotkania to skuteczny odwet gości. Tym razem na kolejne bramki zabrakło czasu. W taki sposób pasjonujące widowisko zakończyło się remisem 7:7. Obserwując spotkanie wyraźnie można było zauważyć, że w pierwszej połowie BKS był stroną przeważającą, natomiast w drugiej role zdecydowanie się odwróciły. Dobry mecz, mimo utraty 7 goli, rozegrali obaj bramkarze, natomiast zdecydowanie wyróżnili się Adam Marcinkiewicz, Oskar Górecki oraz Rafał Popis, którzy zdobyli po hat-tricku i przynajmniej jednej asyście. Zdecydowanie była to rywalizacja drużyn, które powinny znajdować się wyżej, niż połowa tabeli.