( 0 : 2 )
Wiosna 2021 - 3. Liga 7x7
  • niedziela, 18 kwiecień 2021
  • 13:00

150' Krzysztof Szafrański Mi-Home Team
146' Szymon Nowak Mi-Home Team
145' Cezary Molenda Mi-Home Team
137' Paweł Cieśla Nie Ma Mocnych
130' Robert Burdach Nie Ma Mocnych
128' Daniel Mazurek Nie Ma Mocnych
121' Sebastian Pieczonka Nie Ma Mocnych
108' Sylwester Świerczyński Nie Ma Mocnych
130' Sebastian Pieczonka Nie Ma Mocnych
128' Bartosz Maciołek Nie Ma Mocnych
108' Daniel Mazurek Nie Ma Mocnych
1Sylwester Świerczyński Nie Ma Mocnych
1Robert Burdach Nie Ma Mocnych

Pięć minut spotkania przyniosło nam po akcji z obu stron, zakończonych niecelnymi strzałami. Z biegiem czasu dało się zauważyć przewagę Pożogi Bonito. W ósmej minucie akcje bramkową przeprowadzili Nie Ma Mocni. Piotr Burdach przejął piłkę i będąc niesportowo powstrzymywanym zdołał oddać ją do Daniela Mazurka, a ponieważ sędzia zastosował przywilej, to mógł on kontynuować akcję co uczynił podaniem do Sylwestra Świerczyńskiego, który wykorzystał okazję. Po objęciu prowadzenia NMM przejęli kontrolę nad wydarzeniami na boisku i coraz częściej dochodzili do dogodnych okazji bramkowych. Na cztery minuty przed przerwąpo udanie przeprowadzonym kontrataku, Sebastian Pieczonka podwyższył wynik spotkania strzałem z bliskiej odległości. Trzy minuty po rozpoczęciu drugiej połowy, Tomasz Świder wykonał przewrotkę, którą zamienił na asystę po wykorzystaniu podania przez Mazurka. Za dwie minuty Pieczonka wykonywał rzut rożny i posłał piłkę w pole karne, a tam najlepiej ustawiony Burdach skierował piłkę do bramki Pożogi. Dalsze minuty to rosnąca przewaga Mocnych i kolejne okazje do podwyższenia. W trzydziestej siódmej minucie mięliśmy kolejne zamieszanie podbramkowe, w którym najlepiej odnalazł się PawełCieśla i sprytnym strzałem od słupka zdobył kolejnego gola dla swojej ekipy. Do końca pozostało już tylko pięć minut i właśnie wtedy Pożoga dostała przebudzenia. Po kilku okazjach, aż trzykrotnie wpisali się na listę strzelców i za sprawą Cezarego Molendy, Szymona Nowaka i Krzysztofa Szafrańskiego doprowadzili w ostatecznym rezultacie do zmniejszenia różnicy bramkowej.