( 3 : 5 )
Jesień 2020 Pierwsza Liga Szóstek
  • niedziela, 27 wrzesień 2020
  • 11:00

124' Rafał Dębski Yelonkersi
123' Robert Kamiński Yelonkersi
122' Rafał Dębski Yelonkersi
150' Krzysztof Sobolewski AnonyMMous
149' Paweł Staniszewski AnonyMMous
148' Łukasz Winek AnonyMMous
146' Kamil Kuczewski AnonyMMous
144' Łukasz Winek AnonyMMous
141' Paweł Staniszewski AnonyMMous
140' Paweł Staniszewski AnonyMMous
138' Michał Matynia AnonyMMous
133' Michał Matynia AnonyMMous
131' Michał Matynia AnonyMMous
127' Michał Matynia AnonyMMous
125' Bartek Podobas AnonyMMous
120' Bartek Podobas AnonyMMous
117' Łukasz Winek AnonyMMous
116' Bartek Podobas AnonyMMous
104' Łukasz Winek AnonyMMous

Kolejnym tego dnia spotkaniem Pierwszej Ligi Szóstek była rywalizacja Yelonkersów z AnonyMMous. Wynik spotkania już w czwartej minucie otworzył Łukasz Winek. Na następną bramkę musieliśmy poczekać aż do szesnastej minuty, kiedy to Krzysztof Sobolewski pewnie umieścił piłkę w siatce gospodarzy. Niecałą minutę później rezulatat podwyższył Bartosz Podobas po świetnej indywidulanej akcji. Kolejny gol padł zaraz potem po strzale Michała Matyni. Yelonkersi wybudzili się z początkowego marazmu dopiero pod koniec pierwszej połowy. W przeciagu trzech minut zdobyli trzy gole po strzałach Rafała Dębskiego oraz Roberta Kamińskiego tym samym złapali kontakt z rywalami. Chwilę później jednak bramkę zdobył Bartosz Podobas ustalając wynik do przerwy na 3:5. Po zmianie stron AnonyMMous kompletnie zdominowali rywali. W przeciagu drugiej części spotkania zdobyli dziesięć goli nie tracąc przy tym ani jednego. Końcowy rezultat to 3:15 dla Anonimowych.