( 1 : 1 )
Jesień 2020 Czwarta Liga
  • niedziela, 27 wrzesień 2020
  • 10:00

116' Wojtek Kucharek KAC Drink Team
116' Robert Yesayan KAC Drink Team
1Robert Gozdowski Old Legion

Zaciętą rywalizacją było spotkanie KAC Drink Team z Old Legion. Od pierwszego gwizdka arbitra piłka wędrowała po jednej jak i po drugiej połowie boiska. W jedenastej minucie dalekim wyrzutem popisał się Arkadiusz Siwiński, piłkę na skrzydle przyjął Robert Gozdowski i świetnym mocnym strzałem ze skrzydła pokonał bramkarza gospodarzy. Pięć minut później bramkę wyrównującą dla Drink Team-u zdobył Wojtek Kucharek po dobrym dośrodkowaniu Roberta Yeseyana. Old Legion zaciekle atakowało bramkę rywala, lecz świetnie sprawował się w bramce Michał Pyrka. Do przerwy obie drużyny zapewniły sobie po jednej bramce, a po przerwie dalej dominowali podopieczni Michała Buczaka. Buczak grając na szpicy nie raz zagrażał bramce gospodarzy, lecz do efektownego zdobycia bramki brakowało naprawdę centymetrów. U gospodarzy świetne wyprowadzanie akcji z własnej połowy prezentował Kamil Boufał i gdy Legion czuł zagrożenie z jego strony był zmuszony podwajać krycie. W czterdziestej trzeciej minucie przewagę gości zapewnił Michał Perekitko po dobrym podaniu ze skrzydła Roberta Gozdowskiego. W końcówce spotkania KAC Drink Team był bliski zdobycia wyrównującej bramki i po dużym zamieszaniu między Siwińskim a Wojtkiem Starożykiem, Robert Yesayan strzelił na pustą bramkę, lecz piłka trafiła w słupek. Wynik końcowy zaciętego spotkania 2-1 dla Old Legion, a wyróżniony w tym spotkaniu został Robert Gozdowski.