( 1 : 1 )
Jesień 2020 Czwarta Liga
  • niedziela, 18 październik 2020
  • 14:00

146' Karol Galimski Chyże Rosomaki
116' Tomasz Stopyra Chyże Rosomaki
115' Piotr Zaręba FC Yelonki
146' Tomasz Stopyra Chyże Rosomaki
116' Hubert Dygas Chyże Rosomaki
1Tomasz Stopyra Chyże Rosomaki

W drugim niedzielnym meczu Czwartej Ligi Siódemek FC Yelonki podejmowały Chyże Rosomaki, a zatem przedostatni zespół w tabeli mierzył się z trzecim. Faworytem oczywiście była ekipa Jacka Dobraczyńskiego, która w tym sezonie broni brązowych krążków z wiosny. Yelonki tymczasem potwierdziły, że pozycja w tabeli wcale nie odzwierciedla ich postawy na boisku, gdzie znów byli równorzędnym rywalem dla oponenta. Mało tego w piętnastej minucie to gospodarze po trafieniu Szymona Milczarka  objęli prowadzenie. Ich radość trwała jednak tylko minutę, a gola na 1:1 zdobył Tomasz Stopyra. Taki wynik utrzymał się do przerwy. Po zmianie stron wprawdzie więcej z gry mieli goście, ale gospodarze także mieli swoje okazje. Rozstrzygnięcie przyszło cztery minuty przed końcem meczu, a gola na wagę trzech punktów dla Chyżych zdobył Karol Galimski, który wykorzystał podanie najlepszego na placu, Tomka Stopyry. Ostatecznie Chyże Rosomaki wykonały swój plan, ogrywając FC Yelonki 2:1 i utrzymały trzecie miejsce w tabeli.