( 0 : 2 )
Jesień 2020 Czwarta Liga
  • niedziela, 20 wrzesień 2020
  • 15:00

129' Wojciech Gronczewski TSP Szatańskie Pęto
120' Jacek Walasek TSP Szatańskie Pęto
103' Wojciech Gronczewski TSP Szatańskie Pęto
129' Jacek Walasek TSP Szatańskie Pęto
120' Bartosz Ochman TSP Szatańskie Pęto
103' Jacek Walasek TSP Szatańskie Pęto
1Jacek Walasek TSP Szatańskie Pęto

Ostatni tego dnia mecz w czwartej lidze siódemek piłkarskich przyniósł nam zwycięstwo ekipy gości, a dokładniej TSP Szatańskie Pęto. Prowadzenie objęli oni już w trzeciej minucie spotkania za sprawa duetu Gronczewski – Walasek. Był to jednak dopiero przedsmak poczynani obydwu zawodników. TSP od samego początku dominowało i mimo szybko strzelonej bramki nie ustawało w dążeniu do strzelenia kolejnych. Ta sztuka udała im się ponownie jeszcze przed przerwą, dzięki czemu na krótki odpoczynek udawali się przy wyniku 0:2. Drugą połowę rozpoczęli z takim samym animuszem jak pierwszą i na trzeciego gola czekaliśmy zaledwie cztery minuty. Ponownie w raportach meczowych pojawił się duet Gronczewski – Walasek i ponownie ten pierwszy strzelał, a ten drugi mu asystował.  FC Yelonki mimo usilnych starań (kilka groźnych strzałów w tym jeden w słupek bramki) nie zdołało tego dnia przeciwstawić się rywalom. Bramka honorowa daje nadzieje na poprawę w kolejnych spotkaniach.