( 2 : 0 )
Jesień 2020 Pierwsza Liga
  • niedziela, 27 wrzesień 2020
  • 14:00

150' Mateusz Kinast Chemik Bemowo
143' Artur Barwicki Chemik Bemowo
140' Krystian Lewandowski Chemik Bemowo
138' Maciej Skurzyński Chemik Bemowo
134' Piotr Dzisiów Chemik Bemowo
124' Mateusz Kinast Chemik Bemowo
113' Damian Świerblewski Chemik Bemowo
132' Marcin Cieślik Victoria Grochów
1Jarosław Ceglarz Victoria Grochów
150' Damian Świerblewski Chemik Bemowo
143' Piotr Dzisiów Chemik Bemowo
140' Maciej Skurzyński Chemik Bemowo
138' Krystian Lewandowski Chemik Bemowo
134' Piotr Leśniewicz Chemik Bemowo
113' Krystian Lewandowski Chemik Bemowo
132' Norbert Szałajski Victoria Grochów
1Krystian Lewandowski Chemik Bemowo

Na zakończenie zmagań Pierwszej Ligi Siódemek Chemik Bemowo podejmował Victorię Grochów. Faworyt tego starcia mógł być tylko jeden. Ekipy Adriana Bery nie trzeba było specjalnie motywować, wystarczyła zeszłotygodniowa porażka z Dynamem. Gospodarze wedle przypuszczeń szybko objęli inicjatywę, ale długo nie potrafili jej udokumentować. Dopiero w trzynastej minucie Damian Świerblewski wykorzystał zagranie Krystiana Lewandowskiego i było 1:0. Chemik mimo przewagi jeszcze tylko raz przed przerwą pokonał bramkarza rywali. W dwudziestej czwartej minucie wynik pierwszej połowy ustalił Mateusz Kinast. Do przerwy 2:0, a po zmianie stron pierwsi gola nieoczekiwanie zdobyli goście, gdy po ośmiu minutach gry na listę strzelców wpisał się Marcin Cieślik. Victoria złapała kontakt, ale to tylko podziałało na rywala jak płachta na byka. Dwie minuty potem Maciej Skurzyński zdobył gola numer trzy, a po kolejnych czterech Piotr Dzisiów podwyższył na 4:1. Chemik nie zamierzał na tym poprzestać. Kolejne gole strzelali Lewandowski, Artur Barwicki, a wynik spotkania w ostatniej minucie ustalił Kinast. Ostatecznie Chemik Bemowo bez problemów pokonał Victorię Grochów 7:1