( 1 : 6 )
Wiosna 2020 - 4. Liga 7x7
  • niedziela, 02 sierpień 2020
  • 14:00

146' Michał Jankowski Czupakabry Warszawa
143' Patryk Grochowalski Czupakabry Warszawa
109' Manfredi Mineo Czupakabry Warszawa
150' Dominik Kliczek Synowie Gmocha
146' Michał Burzyński Synowie Gmocha
140' Michał Burzyński Synowie Gmocha
138' Michał Burzyński Synowie Gmocha
137' Michał Rosochowicz Synowie Gmocha
124' Marcin Niedźwiecki Synowie Gmocha
123' Paweł Maul Synowie Gmocha
119' Grzegorz Kowerski Synowie Gmocha
115' Michał Burzyński Synowie Gmocha
114' Michał Burzyński Synowie Gmocha
112' Mateusz Piziorski Synowie Gmocha
110' Grzegorz Kowerski Synowie Gmocha
146' Patryk Kosonowski Czupakabry Warszawa
143' Mariusz Interewicz Czupakabry Warszawa
150' Mateusz Piziorski Synowie Gmocha
140' Mateusz Piziorski Synowie Gmocha
138' Michał Rosochowicz Synowie Gmocha
137' Dominik Kliczek Synowie Gmocha
124' Grzegorz Kowerski Synowie Gmocha
123' Grzegorz Kowerski Synowie Gmocha
119' Michał Burzyński Synowie Gmocha
115' Dominik Kliczek Synowie Gmocha
114' Kacper Kuszewski Synowie Gmocha
112' Dominik Kliczek Synowie Gmocha
110' Michał Burzyński Synowie Gmocha
1Michał Burzyński Synowie Gmocha

W spotkaniu czwartej ligi Czupakabry Warszawa podejmowały Synów Gmocha, faworyt był tylko jeden i bukmacherzy nie byli mylni. W dziewiątej minucie błąd w obronie niebieskich trykotów wykorzystał Manfredi Mineu oddał mocny strzał, przy którym strzelił pierwszą bramkę dla Czupakabry. Minutę później odpowiedzieli goście i Michał Burzyński mocno podał do Grzegorza Kowerskiego i mecz szybko się wyrównał. Dwie minuty później Dominik Kliczek dał górną piłkę do Mateusza Piziorskiego i po jego strzale synowie wyszli na prowadzenie. W czternastej minucie po wykonaniu autu bramkowego Burza popisał się świetnym rajdem przez całe boisko, a na końcu strzelił trzecią bramkę dla drużyny. Minutę później przewagę zwiększył ponownie Burzyński po podaniu Dominika Kliczka. W dziewiętnastej minucie kolejną bramkę dla Synów strzelił Kower po podaniu Burzy. W dwudziestej trzeciej minucie Kowerski świetnym dośrodkowaniem w pole karne odnalazł Pawła Maula, który swoim strzałem zmusił bramkarza do wyciągnięcia piłki z bramki już piąty raz. Minutę później wynik do przerwy na 6:1 ustanowił Marcin Niedźwiecki przy asyście Kowera. Po przerwie synowie Gmocha za bardzo chcieli się bawić z obrońcami Czupakabry i to im nie pomagało w zdobywaniu dalszych bramek. W trzydziestej ósmej minucie strzelając siódmą bramkę dla Synów Gmocha, Michał Burzyński zaliczył hattrika przy asyście Michała Rosochowicza. Dwie minuty później ponownie Burza pokonał bramkarza gospodarzy po podaniu Piziorskiego. W czterdziestej trzeciej minucie drugą bramkę dla Czupakabry Warszawa strzelił Patryk Grochowalski po podaniu Mariusza Interewicza. Po chwili trzecią bramkę dla czerwonych zdobył Michał Janowski po dośrodkowaniu Piotra Koronowskiego. Cztery minuty przed końcem meczu piątą bramkę na swoje konto strzelił Burzyński po świetnym przejęciu piłki przed polem karnym rywala. W ostatniej akcji meczu na listę strzelców wpisał się również Dominik Kliczek i ostatecznie Synowie Gmocha wygrali 12:3, a MVP tego meczu został Michał Burzyński, dzięki pięciu strzelonym bramkom i zdobytym dwu asystom.