( 2 : 1 )
Jesień 2019 Pierwsza Liga Szóstek

Na inaugurację ostatniej kolejki, naprzeciwko siebie staneły trzeci w tabeli OMS z ósmym The New Greenback. "Zieloni" przystąpili do spotkania poważnie osłabieni kadrowo i byli skazywani na pożarcie z faworyzowaną ekipa Czarka Andrzejczyka. Przebieg meczu od początku przebiegał pod dyktando nominalnych gospodarzy, mimo że w 2 minucie na prowadzenie wyszli New Greenback po bramce Kamila Rutkowskiego.Od tego momentu OMS z łatwością dochodził do sytuacji strzeleckich, a prym w ofensywie wiedli Staszek Buława i Robert Dębski, ale ostatecznie długo w tym meczu utrzymywał się wynik remisowy. Dopiero w 24 minucie Dębski trafił na 2:1 po podaniu Buławy i takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa.

Od początku drugiej odsłony swój styl gry narzucilł OMS, który w pewnym momencie prowadził już 5:1. Przy takim wyniku widać było wyraźne rozluźnienie w ekipie gospodarzy co wykorzystali rywale, którzy ruszyli do odrabiania strat. Szybko strzelone cztery gole w przeciągu 40 i 47 minuty dały nadzieje na korzystny wynik . Doświadczony OMS opanował jednak nerwy i spokojnie utrzymał wynik do końca spotkania, a ambitnie grającej drużynie gosci zabrakło czasu i co najważniejsze, sił żeby jeszcze zmniejszyć rozmiary porażki. OMS kończy zatem sezon z brązowymi medalami, zaś New Greenback, mimo porażki, zapewnił sobie utrzymanie w najwyższej lidze.