( 2 : 1 )
Jesień 2019 - 1. Liga 7x7

150' Bartek Adamiak Young Legion
146' Paweł Grzela Young Legion
145' Paweł Grzela Young Legion
140' Bartek Adamiak Young Legion
139' Marcin Lipa Young Legion
113' Jakub Lipa Young Legion
102' Bartek Adamiak Young Legion
117' Stanisław Kędzierski Wariaty Kuchara
150' Marcin Lipa Young Legion
146' Robert Gozdowski Young Legion
140' Jarosław Olszewski Young Legion
139' Robert Gozdowski Young Legion
113' Jarosław Olszewski Young Legion
102' Maciej Lewandowski Young Legion
117' Marcin Taras Wariaty Kuchara
1Michał Baranowski Wariaty Kuchara
1Bartek Adamiak Young Legion

Na zakończenie zmagań Pierwszej Ligi Siódemek czwarty w stawce Young Legion podejmował „czerwoną latarnię” najwyższego szczebla – Wariaty Kuchara. Na papierze faworytem byli nominalni gospodarze, ale my po cichu liczyliśmy na jakieś pierwsze punkty w sezonie gości. Pierwsza odsłona była jeszcze wyrównana, a wynik 2:1 najlepiej o tym świadczy. Strzelanie zaczęli „Legioniści”, którzy od początku wglądali korzystniej i już w drugiej minucie za sprawą Bartka Adamiaka otworzyli wynik. W trzynastej minucie trafili po raz drugi, a na listę strzelców wpisał się Jakub Lipa. Wariaty jednak nie chciały łatwo skóry sprzedać i podkręcili tempo, łapiąc nawet kontakt w siedemnastej minucie, a autorem trafienia okazał się Stasiu Kędzierski. Jak się kilka chwil potem okazało taki wynik utrzymał się do przerwy, co tak naprawdę rozbudziło w nas apetyty na emocje w drugiej połowie. I rzeczywiście towarzyszyły nam, ale tylko przez czternaście minut, gdy oglądaliśmy wyrównaną walkę, potem jednak piąty bieg włączyli „legioniści” i odjechali rywalowi. To było zabójcze dziesięć minut, w których goście zdobyli pięć goli nie tracąc żadnego i przechylając szale zwycięstwa na swoją stronę. Strzelanie zaczął Marcin Lipa, gola numer cztery dołożył Adamiak, piątego i szóstego strzelił Paweł Grzela, a wynik spotkania na 7:1 ustalił w ostatniej minucie najlepszy na placu – Bartek Adamiak, który tym samym skompletował hattricka. To czwarte zwycięstwo w czwartym meczu Young Legionu, co na tą chwilę daje mu najniższy stopień podium.