1Piotr Wiśniewski Yelonkersi
1Jan Bielawski Kindybały FC
2Eryk Sanowski Kindybały FC
1Jan Grabarczyk Kindybały FC

Kolejny znakomity mecz rozegrany przez zawodników Kindybałów. Rozpoczęli z kopyta wyprowadzając dwa szybkie ciosy rywalom za sprawą Jeremiasza Morawieckiego oraz  Jana Czempińskiego. „Przyjezdni” dużo atakowali i sprawiali wiele problemów piłkarzom rywali. Przy wyniku 0 – 3 Kamil Warzywoda wykorzystał podanie z głębi pola i zdobył bramkę kontaktową. Niestety, nie wniosła ona zbyt wiele do gry Yelonkersów i ostatecznie zawodnicy schodzili na przerwę przy wyniku 1 – 4. Druga połowa, wydawać by się mogło, dobrze się zaczęła dla gospodarzy. Strzelili oni kolejnego gola, jednak od razu po tym łatwo było zauważyć, że zwyczajnie stracili czujność. Dali rywalom wejść w swoje pole karne, co skutkowało kolejnymi sytuacjami, a także bramkami. Rozochocone Kindybały trafili jeszcze parę razy do siatki przeciwników i ostatecznie mecz się zakończył wynikiem 4 – 10. Zawodnikiem spotkania wybrany został kapitan Kindybałów, Jan Grabarczyk, który swoją postawą poprowadził zespół do zwycięstwa i zdobycia trzech punktów.