No Matches
Chłopcy do bicia

Chłopcy do bicia

2019 Trzecia Liga Zimowa
Rywale: Chłopcy do bicia | 2019 Trzecia Liga Zimowa

Rywale Mecze Zw. Rem. Przegr. Bramki
Wariaty Kuchara 10 6 0 4 25 - 27
SSIJ 8 2 4 2 16 - 14
XXX 7 5 0 2 24 - 22
Bulbez Team Bemowo 7 2 1 4 15 - 30
All4One 7 2 3 2 10 - 13
Sanacja PL 6 3 0 3 17 - 9
KS Precyzyjny Browar 6 2 1 3 14 - 22
FC Warsaw United 6 2 1 2 7 - 15
Gummy Bears 6 1 3 2 5 - 13
Wilczenza 5 4 1 0 21 - 9
Lencevia 5 3 1 1 13 - 9
Victoria 5 2 0 3 26 - 22
Pohybel 5 1 1 3 12 - 24
Anteniarze 5 1 0 4 11 - 18
FC Ursynów 5 0 0 5 19 - 35
Fast Trans 5 0 0 5 13 - 31
Nitro 4 3 0 1 17 - 10
Akszon Team 4 3 0 1 13 - 6
Marymont 4 3 0 1 12 - 9
Action! 4 3 0 1 11 - 8
Satelitos 4 3 0 1 11 - 8
Orły Leszka 4 3 0 1 7 - 6
Egoiści 4 2 0 2 14 - 10
Lepiej Nie Pytaj 4 2 0 2 14 - 20
Zjazd 4 2 0 2 12 - 11
No Name 4 2 0 2 9 - 10
OKS Służew 4 1 2 1 16 - 16
ASPN Bemowo 4 1 1 2 15 - 30
Chemik Bemowo 4 0 1 3 11 - 19
FinancePro 4 0 1 3 5 - 11
Stare Bemowo 3 3 0 0 10 - 4
FC NaNkacu 3 2 1 0 8 - 6
Team B 3 2 0 1 4 - 3
FC Devs 3 1 0 2 23 - 28
Fortuna 3 1 2 0 15 - 12
FC Oposy 3 1 1 1 8 - 8
Do przerwy 0,7 3 1 0 2 5 - 11
Ciociosan 3 1 1 1 1 - 1
St. Varsovia 3 0 0 3 7 - 15
Yelonki 3 0 0 3 7 - 40
Moszna Squad 3 0 1 2 6 - 13
Kindybały FC 2 2 0 0 17 - 5
Szmeterlink 2 2 0 0 16 - 10
Fantazja Bródno 2 2 0 0 12 - 3
Pędzące Kurczaki 2 2 0 0 9 - 2
Contra 2 2 0 0 8 - 2
Manta 2 2 0 0 7 - 1
Siódemka 2 2 0 0 4 - 1
LGB 2 1 0 1 11 - 12
Nie Ma Mocnych 2 1 0 1 11 - 7
Virtualne Ń 2 1 0 1 11 - 9
Old United 2 1 0 1 10 - 10
Finlandia 2 1 0 1 8 - 13
Amigos 2 1 0 1 7 - 13
Agil at Agord 2 1 0 1 5 - 18
Lantra 2 1 0 1 5 - 6
BKS 04 Górki 2 1 1 0 4 - 3
Trotyl Żoliborz 2 1 0 1 3 - 3
Zielona Polana 2 0 1 1 8 - 16
La Grande Koneser 2 0 1 1 6 - 11
TBD 2 0 0 2 6 - 10
FC Devils 2 0 0 2 4 - 6
Rosso Bianco 2 0 1 1 4 - 6
Dajcie Nam Wygrać 2 0 2 0 3 - 3
Bukat Diablos 2 0 0 2 2 - 12
KO Wentyl 1 1 0 0 15 - 2
E-cygaretka 1 1 0 0 13 - 2
Zielona Polana II 1 1 0 0 13 - 0
KS Wunderwaffe 1 1 0 0 11 - 0
ACL Zerwane 1 1 0 0 10 - 2
Bad News 1 1 0 0 9 - 2
KS Dragon 1 1 0 0 9 - 2
OKS Spartakus 1 1 0 0 9 - 5
Dziki Futbolu 1 1 0 0 8 - 7
Teraz Kolska 1 1 0 0 8 - 3
Kasprzak Team 1 1 0 0 7 - 5
Prosektorium 1 1 0 0 7 - 4
Wieczni Studenci 1 1 0 0 7 - 5
Paraliż Bielany 1 1 0 0 6 - 2
Chłopcy z Ferajny 1 1 0 0 5 - 2
For Fan Tim 1 1 0 0 5 - 4
Kasztany 1 1 0 0 5 - 2
Saska Kępa 1 1 0 0 5 - 4
UKS Południe Czosnów 1 1 0 0 5 - 4
UTS 1 1 0 0 5 - 3
FC Mokotów 1 1 0 0 4 - 2
KS Banderola 1 1 0 0 4 - 2
Laga Taka 1 1 0 0 4 - 2
Nowa Jakość '12 1 1 0 0 4 - 1
Drużyna A 1 1 0 0 3 - 0
FC Ginga 1 1 0 0 3 - 0
Ogóry FC 1 1 0 0 3 - 1
One4All 1 1 0 0 3 - 2
DPD 1 1 0 0 2 - 0
Freestyle Team 1 1 0 0 2 - 0
Traf Wieloryba 1 1 0 0 2 - 1
Nowa Jakość '09 1 1 0 0 1 - 0
Tiki Taka 1 1 0 0 1 - 0
Młodzi Perspektywiczni 1 0 0 1 8 - 10
Stara Lama 1 0 0 1 5 - 9
Drink Team 1 0 1 0 4 - 4
Gloria Vicits 1 0 0 1 4 - 6
KP Kozia 1 0 0 1 4 - 8
Królewscy '18 1 0 0 1 4 - 10
Young Legion 1 0 0 1 4 - 9
FC Tuborg 1 0 1 0 3 - 3
FC Wczorajsi 1 0 0 1 3 - 7
Grom 1 0 0 1 3 - 6
Inter Cars IT 1 0 0 1 3 - 11
Janusze 1 0 0 1 3 - 5
KTS Chimera 1 0 0 1 3 - 8
Nongalacticos 1 0 1 0 3 - 3
Ryfers 1 0 1 0 3 - 3
Stara Gwardia 1 0 0 1 3 - 5
Canarinhos 1 0 0 1 2 - 5
Chaos 1 0 0 1 2 - 12
Defenders 1 0 0 1 2 - 4
Drink Men 1 0 0 1 2 - 8
KS Kierownicy 1 0 0 1 2 - 3
Los Lamusos 1 0 0 1 2 - 11
PRE Wwa 1 0 0 1 2 - 6
TN Pocisk 1 0 0 1 2 - 5
Wyjmuj 1 0 1 0 2 - 2
Akukaracza 1 0 0 1 1 - 10
Alpan 1 0 0 1 1 - 4
Bad Boys Zielonki 1 0 0 1 1 - 9
FC Ochota 1 0 0 1 1 - 15
FC Yelonki 1 0 0 1 1 - 3
Fiesta 1 0 0 1 1 - 2
Gladiatorzy z Woli 1 0 0 1 1 - 4
Gramy Czasami 1 0 0 1 1 - 17
Królewscy 1 0 0 1 1 - 4
Los Vatos Locos 1 0 0 1 1 - 2
Olimpic 1 0 0 1 1 - 2
Somgorsi 1 0 0 1 1 - 3
AS Browar 1 0 0 1 0 - 2
TS Kopernik 1 0 0 1 0 - 1
Tank Team 1 0 0 1 0 - 13
Tabela 1 liga
# Zespół M Pkt
1 Chemik Bemowo 9 21
2 Moszna Squad 9 21
3 Dynamo 9 18
4 Gladiatorzy 9 15
5 Zjazd 9 11
Tabela 2 liga
# Zespół M Pkt
1 FC Warsaw United 9 21
2 FC Casuals 9 19
3 Defenders 9 17
4 Los Lamusos 9 16
5 St. Varsovia 9 14
Tabela 3 liga
# Zespół M Pkt
1 Haratacze 9 24
2 Lyreco 9 19
3 Drink Men 9 19
4 ADP Wolska Ferajna 9 19
5 Orły Leszka 9 14
Tabela 4 liga
Tabela 1 liga szóstek
# Zespół M Pkt
1 FC Ochota 9 27
2 AnonyMMous 9 22
3 All4One 9 19
4 FC NaNkacu 9 16
5 Drink Team 9 13
Tabela 2 liga szóstek
# Zespół M Pkt
1 ASPN Bemowo 9 19
2 Fast Trans 9 19
3 W1nners 9 18
4 Kindybały FC 9 18
5 Chaos Ochota 9 15
Tabela 3 liga szóstek
# Zespół M Pkt
1 KTS Chimera 9 25
2 Stara Lama 9 21
3 Stara Gwardia 9 18
4 Chłopcy do bicia 9 15
5 ACL Zerwane 9 15
Sponsor techniczny
Sponsorzy
Partnerzy