( 0 : 1 )
Lato 2022 Czwarta Liga
  • wtorek, 26 lipiec 2022
  • 19:00

139' Łukasz Bubrowski Margerita Team
122' Piotr Pielak Margerita Team
140' Mariusz Strojek Piłeczka Lobem
138' Łukasz Gospodarczyk Piłeczka Lobem
130' Łukasz Gospodarczyk Piłeczka Lobem
108' Łukasz Gospodarczyk Piłeczka Lobem
1Łukasz Gospodarczyk Piłeczka Lobem

W konfrontacji Margerita Team z Piłeczka Lobem w ramach Czwartej Ligi Szóstek spodziewaliśmy się zaciętej rywalizacji. Jako pierwsi zaatakowali nominalnie gospodarze, ale dobrze między słupkami spisał się Łukasz Sosnowski. Potem coraz śmielej poczynali sobie goście i w efekcie w 8 minucie wyszli na prowadzenie po akcji Łukasza Gospodarczyka. W odpowiedzi MT mieli dwie dobre okazje, ale znowu na miejscu był Sosnowski. Następnie to Piłeczka mogła zmienić rezultat, ale Adam Ostrowski w bramce także znał się na swoim fachu. Jak się okazało, rezultat 0:1 do przerwy pozostał bez zmian. Tuż po zmianie stron w końcu udało się Margericie pokonać golkipera rywali po strzale Piotra Pielaka i było 1:1. PL mogli ponownie wyjść na prowadzenie, ale zmarnowali setkę w 28 minucie. Jednak niecałe 120 sekund później mocnym strzałem zza linii karnego popisał się Gospodarczyk i mieliśmy 1:2. Drużyna w białych strojach rzuciła się do odrabiania strat, ale Sosnowski miał swój dzień i nie dał się pokonać. W przodzie za to szalał Gospodarczyk, który w 38 minucie odebral piłkę przeciwnikom i z dużym spokojem umieścił piłkę w siatce. Nie był to jednak koniec emocji, gdyż Łukasz Bubrowski uderzył pod poprzeczkę i było już tylko 2:3. Lecz ostatnie słowo należało do gości. W ostatniej akcji meczu popisał się kapitalnym lobem ze znacznej odległości popisał się Mariusz Strojek, ustalając wynik tych zawodów na 2:4. Piłeczka Lobem w świetnym stylu zgarnęła swoje premierowe zwycięstwo w Lidze Bemowskiej. Margerita Team zaś na pierwszą wygraną będzie musiała jeszcze trochę poczekać.