( 3 : 1 )
Lato 2022 Czwarta Liga
  • czwartek, 21 lipiec 2022
  • 21:15

126' Volodymyr Tomkovyd Tornado UA
121' Oleh Rozhuk Tornado UA
117' Mykola Frankiv Tornado UA
108' Oleh Rozhuk Tornado UA
101' Mykola Frankiv Tornado UA
136' Grzegorz Klocek Męskie Granie
127' Dominik Topyła Męskie Granie
113' Michał Malec Męskie Granie
127' Grzegorz Klocek Męskie Granie
113' Dominik Topyła Męskie Granie
1Oleh Rozhuk Tornado UA

W ramach 4 Ligi odbył się mecz sąsiadujących w tabeli drużyn, Tornado UA i Męskie Granie. W mecz lepiej weszła drużyna naszych Ukraińskich przyjaciół. Tornado już w 1 minucie strzeliła gola po rzucie rożnym. Strzelcem był Mykola Frankiv. Od samego początku zauważyliśmy w drużynie Tornado stabilną obronę oraz szybki atak. Po wielu akcjach bramkowych obu ekip i świetnych paradach bramkarski wynik po pierwszej połowie widniał 3:1 dla Tornado UA. Na początku drugiej połowy gospodarze dorzucili jeszcze 2 bramki, natomiast drużyna Męskiego Grania zmobilizowała się w końcówce spotkania, strzelając dwie bramki po składanych akcjach. Goście próbowali jeszcze dogonić Tornado jednak przeciwstawił się temu wybrany na najlepszego zawodnika meczu Oleh Rozhuk, który rządził i dzielił tego dnia w obronie i środku pola. Zanotował dwie bramki, po strzale z dystansu oraz głową. Wynik tego spotkania to 5:3.