( 4 : 0 )
Lato 2022 Czwarta Liga
  • poniedziałek, 18 lipiec 2022
  • 20:30

139' Michał Burzyński Agil at Agord
137' Damian Metryka Agil at Agord
132' Damian Metryka Agil at Agord
131' Arkadiusz Gromada Agil at Agord
128' Michał Burzyński Agil at Agord
127' Michał Burzyński Agil at Agord
125' Filip Domagalski Agil at Agord
124' Michał Burzyński Agil at Agord
120' Filip Domagalski Agil at Agord
114' Michał Burzyński Agil at Agord
109' Michał Gerymski Agil at Agord
103' Michał Gerymski Agil at Agord
134' Jakub Bartnik Piłeczka Lobem
139' Karol Kalicki Agil at Agord
137' Michał Burzyński Agil at Agord
132' Jan Śmigielski Agil at Agord
131' Mariusz Balcerek Agil at Agord
128' Jan Śmigielski Agil at Agord
127' Jan Śmigielski Agil at Agord
125' Karol Kalicki Agil at Agord
124' Karol Kalicki Agil at Agord
120' Damian Metryka Agil at Agord
114' Karol Kalicki Agil at Agord
109' Oskar Chrzanowski Agil at Agord
1Michał Burzyński Agil at Agord

Agil At Agord dobrze rozpoczął letnie zmagania Ligi Bemowskiej inkasując komplet punktów. Na przeciwnym biegunie znajdywała się drużyna Piłeczka Lobem. Co prawda ich drugie spotkanie było znacznie lepsze niż debiut, ale na doświadczonych gospodarzy to mogło być za mało. Musieli wejść jeszcze poziom wyżej, aby myśleć o nawiązaniu wyrównanej walki. Pierwsza połowa jednak pokazała, że będzie to spotkanie z gatunku tych do jednej bramki. Wprawdzie wynik 4:0 nie był tego zwiastunem, ale Agil przejął inicjatywę i właściwie nie dopuszczał do groźnych sytuacji przeciwników. W drugiej połowie goście wyraźnie odpuścili, przez co stracili aż 4 bramki między 24. a 28. minutą spotkania. Chwilę później Agil dołożył następne trafienia, a Piłeczka Lobem zdołała ustrzelić jedynie gola honorowego. Zwycięstwo 12:1 wyraźnie oddaje różnicę, jaka dzieli obie drużyny. Na boisku bardzo dobrze układała się współpraca Karol Kalicki – Michał Burzyński, a z obrońcami zabawił się również Jan Śmigielski. Warto jednak dodać, że to nie indywidualnościami, lecz kolektywną grą gospodarze doprowadzili do wysokiego zwycięstwa.