( 2 : 0 )
Jesień 2020 Czwarta Liga
  • sobota, 17 październik 2020
  • 10:00

149' Michał Wasil Złotopolscy Warszawa
147' Illia Dehoda Złotopolscy Warszawa
141' Michał Wasil Złotopolscy Warszawa
114' Michał Wasil Złotopolscy Warszawa
112' Jarosław Jachna Złotopolscy Warszawa
148' Michał Pyrka KAC Drink Team
147' Wojtek Kucharek KAC Drink Team
149' Paweł Osmański Złotopolscy Warszawa
147' Maciej Zarzycki Złotopolscy Warszawa
141' Illia Dehoda Złotopolscy Warszawa
114' Paweł Osmański Złotopolscy Warszawa
147' Patryk Kieszkowski KAC Drink Team
1Michał Wasil Złotopolscy Warszawa

Kolejnym tego dnia spotkaniem na boisku przy ulicy Obrońców Tobruku była rywalizacja Złotopolskich Warszawa z KAC Drink Team. Na pierwsze trafienie musieliśmy poczekać aż do dwunastej minuty, kiedy to Jarosław Jachna otworzył wynik meczu. Chwilę później rezultat podwyższył Michał Wasil. Od tego momentu tempo gry spadło, a my nie zobaczyliśmy więcej bramek do końca pierwszej połowy. Po zmianie stron gra się uspokoiła, obydwie ekipy powoli budowały swoje akcje szukając okazji do oddania strzału i zdobycia bramki. Udało się to dopiero w czterdziestej pierwszej minucie za sprawą uderzenia Michała Wasila. Na odpowiedź rywali nie musieliśmy długo czekać , bo już pięć minut później bramkę zdobył Wojtek Kucharek. Chwilę później Illia Dehoda zdobył gola po podaniu Macieja Zarzyckiego w czterdziestej siódmej minucie. Po raz kolejny odpowiedź rywali była natychmiastowa, kiedy to Michał Pyrka świetnie uderzył sprzed pola karnego. Jednak ostatnie słowo w trakcie tego spotkania należało do Michała Wasila, który ustalił wynik spotkania na 5:2 dla Złotopolskich Warszawa.