Jesień 2020 Czwarta Liga
  • niedziela, 08 listopad 2020
  • 15:00

137' Jacek Walasek TSP Szatańskie Pęto
125' Marcin Andrulewicz TSP Szatańskie Pęto
122' Jacek Walasek TSP Szatańskie Pęto
115' Marcin Andrulewicz TSP Szatańskie Pęto
112' Maciej Świętochowski TSP Szatańskie Pęto
137' Marcin Andrulewicz TSP Szatańskie Pęto
125' Kuba Maciejak TSP Szatańskie Pęto
122' Filip Boruta TSP Szatańskie Pęto
115' Kuba Maciejak TSP Szatańskie Pęto
112' Adrian Urbański TSP Szatańskie Pęto
1Marcin Andrulewicz TSP Szatańskie Pęto

Biorąc pod uwagę ostatnie kolejki, TSP nie powinni mieć większych problemów z TS i powinni potwierdzić, że aspirują do pierwszej czwórki tabeli Czwartej Ligi Siódemek. Swoje argumenty Szatańskie Pęto zaczęło prezentować od 12 minuty, kiedy to Adrian Urbański zagrał do Macieja Świętochowskiego, a ten otworzył wynik spotkania. Trzy minuty później, Jakub Maciejak podał do Marcina Andrulewicza, który podwyższył na 2:0. W 22 minucie Filip Boruta dostrzegł i obsłużył Jacka Walaska, a ten dołożył kolejny argument w postaci gola. W ostatniej minucie pierwszej części spotkania, ponownie Andrulewicz wpisał się na listę strzelców, po idealnym podaniu od Filipa Boruty. Na drugą połowę TS Kopernik wychodził bez większej wiary w sukces, a resztki nadziei na wyjście z twarzą z tego spotkania pogrzebał po raz drugi Walasek w 37 minucie, któremu asystował Andrulewicz. Pomocnik TSP rozgrywał bardzo dobre spotkanie i swoją dyspozycją zapracował na miano MVP spotkania.