( 2 : 0 )
Jesień 2020 Czwarta Liga
  • niedziela, 08 listopad 2020
  • 13:00

146' Michał Wasil Złotopolscy Warszawa
145' Paweł Osmański Złotopolscy Warszawa
118' Paweł Osmański Złotopolscy Warszawa
117' Michał Wasil Złotopolscy Warszawa
147' Maciej Walus Chyże Rosomaki
142' Hubert Dygas Chyże Rosomaki
136' Hubert Dygas Chyże Rosomaki
145' Illia Dehoda Złotopolscy Warszawa
118' Łukasz Luśtyk Złotopolscy Warszawa
117' Illia Dehoda Złotopolscy Warszawa
147' Mateusz Romanowski Chyże Rosomaki
142' Karol Galimski Chyże Rosomaki
1Bartosz Michalski Złotopolscy Warszawa

Mecz rozpoczął się na dobre od połowy pierwszej części spotkania, w której to Złotopolscy objęli prowadzenie w 17 minucie, po strzale Michała Wasila i podaniu Illie Dehody. Złote koszulki na tym nie zamierzali poprzestać i poszły za ciosem, czego efektem była druga bramka zdobyta po 60 sekundach przez Pawła ,,Osę” Osmańskiego, przy asyście Łukasza Luśtyka. Po przerwie Chyże Rosomaki zabrali się do odrabiania strat, gdzie w 36 minucie spotkania Hubert Dygas wpisał się na listę strzelców. Zawodnik ten nie zwalniał tempa i ustrzelił drugą bramkę w 42 minucie po podaniu od Karola Galińskiego, doprowadzając do remisu 2:2. Rozgrywający bardzo dobre zawody Illia Dehoda w 45 minucie, wyprowadził akcję i po raz drugi asystował w meczu, gdzie z jego podania również po raz drugi w spotkaniu skorzystał ,,Osa” , wyprowadzając Złotopolskich na prowadzenie. Na 4:2 podwyższył w 46 minucie Michał Wasil po podaniu Konrada Dobrowolskiego, a minutę później odpowiedzieli Chyże Rosomaki za sprawą Macieja Walusa, do którego piłkę skierował Mateusz Romanowski. Wszystko wskazywało na to, że za chwilę padnie wyrównanie, jednakże w bramce Złotopolskich świetnie spisywał się Bartosz Michalski, który nie pozwolił rywalom na podział punktów i po świetnych interwencjach został zawodnikiem meczu.