( 6 : 1 )
2020 - 5. Liga Zimowa
  • niedziela, 19 styczeń 2020
  • 15:00

138' Piotr Bieńkowski Semper Victoria
134' Krzysztof Henrych Semper Victoria
119' Michał Kalkowski Semper Victoria
150' Patryk Zych Mikstura
149' Piotr Stefaniak Mikstura
135' Rafał Molski Mikstura
123' Patryk Zych Mikstura
111' Rafał Jochemski Mikstura
105' Patryk Zych Mikstura
102' Patryk Zych Mikstura
138' Krzysztof Henrych Semper Victoria
1Patryk Zych Mikstura

W meczu numer trzy trzeciej kolejki Piątej Ligi Zimowej Mikstura podejmowała Semper Vistorię, czyli trzecia drużyna w stawce mierzyła się z przedostatnią. Zdecydowanym pewniakiem do zwycięstwa byli gospodarze, którzy jakby nie było w tej edycji uzbierali już cztery oczka, podczas gdy rywale jeszcze nie zapunktowali. Mikstura jak przystało na faworyta rozpoczęła mecz z wysokiego C, szybko wychodząc na dwubramkowe prowadzenie, a następnie stopniowo powiększała swoją przewagę. Gracze w seledynowych trykotach w pierwszej odsłonie finalnie zaaplikowali rywalowi sześć goli, pozwalając mu na jedni trafienie. Po zmianie stron Rafał Jochemski i spółka spuścili z tempa, co szybko wykorzystał rywal, wbijając dwa gole i zbliżając się do nich na trzy trafienia (6:3). Pachniało pogonią, tymczasem Mikstura błyskawicznie przyśpieszyła, strzeliła cztery kolejne gole i ostatecznie pewnie zwyciężyła 10:3. Kapitalne zawody rozegrało trio Rafał Molski (hattrick i asysta) – Mateusz Pawlik (cztery gole) – Patryk Zych (cztery asysty i tytuł gracza meczu), które miało bezpośredni udział przy wszystkich golach.  Mikstura dzięki trzem punktom awansował na pozycje wicelidera.