( 2 : 3 )
2020 - 4. Liga Zimowa

115' Mateusz Nejman ADP Wolska Ferajna
110' Konrad Ciesielczyk ADP Wolska Ferajna
149' Artur Ruszczyk Pro OGórki
148' Mikołaj Tchorzewski Pro OGórki
146' Marcin Błachut Pro OGórki
137' Marek Szulgowicz Pro OGórki
136' Łukasz Dworakowski Pro OGórki
125' Marek Szulgowicz Pro OGórki
119' Marek Szulgowicz Pro OGórki
107' Łukasz Dworakowski Pro OGórki
115' Oskar Nowicki ADP Wolska Ferajna
110' Czarek Majewski ADP Wolska Ferajna
149' Łukasz Dworakowski Pro OGórki
148' Marek Szulgowicz Pro OGórki
146' Tomasz Secer Pro OGórki
125' Łukasz Dworakowski Pro OGórki
107' Marek Szulgowicz Pro OGórki
145' Sebastian Brodowski ADP Wolska Ferajna
144' Damian Cenkalski ADP Wolska Ferajna
Czerwone kartki
140' Tomasz Słodki Pro OGórki
1Marek Szulgowicz Pro OGórki

Spotkanie wicelidera z przedostatnią drużyną w tabeli zwiastowało jednostronne widowisko. ADP Wolska Ferajna wiedziała że nie ma łatwego meczu przed sobą i już w siódmej minucie znalazło to potwierdzenie na murawie. Bramkę dla Pro Ogórków zdobył Łukasz Dworakowski po podaniu Marka Szlugowicza. Po chwili Mateusz Nejman mocnym podaniem w pole karne asystował przy bramce Konrada Ciesielczyka, który doprowadził do wyrównania. W 15 minucie prowadzenie ADP zapewnił Nejman, ale chwilę po tym, Szulgowicz po indywidualnej akcji trafił na remis. Pierwsza połowa zakończyła się ostatecznie jednobramkowym prowadzeniem Pro OGórków, które zdołały przed przerwą jeszcze raz trafić do siatki. Po przerwie Wolska Ferajna zaczęła grać odważniej w polu karnym rywala, lecz nie przyniosło to oczekiwanych rezultatów. W 40 minucie po nieprzyjemnym faulu czerwoną kartkę otrzymał Tomasz Słodki i ekipa z Woli grała przez 5 minut w przewadze. Niestety gra o jednego zawodnika więcej nie poszła po myśli graczom z Woli, wśród których kilka minut później żółte kartki otrzymali Damian Cenkalski i Sebastian Brodowski. Ostatecznie ostatnie minuty należały do OGórków, które strzeliły pięc goli  i zasłużenie sięgneły po kolejne, cenne trzy punkty. Dzięki temu, wobec porazki Dzików Futbolu, awansowali oni na pozycję lidera rozgrywek. Wolska Ferajna mimo ambitnej postawy i niezłej gry, pozostaje w strefie spadkowej.